Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tv-ben hogyan adnak horrorfi...

A tv-ben hogyan adnak horrorfilmeket még a koraesti műsorsávban?

Figyelt kérdés
Néztem hogy ma lesz a Hang nélkül című film a Viasat-on 7 óra körül, viszont úgy tudom ez horrorfilm amit ugye este 9 órától adhatnak, így számítani lehet arra hogy megvágják majd? (még sosem láttam ezt a filmet egyébként)

2023. máj. 14. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.Valószínűleg összevagdossák...Láttam már többször a Terminatort délután és késő este is ugyanazon a csatornán.Úgy emlékszem annál a délutáni vetítésekből kimetszettek néhány olyan jelenete ami a késői sugárzásokban benne szokott lenni.
2023. máj. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hát nagyon kíváncsi leszek, mert a tv-k általában elég pocsékul vágják meg a filmeket. Kíváncsi lennék arra hogy az HBO pár évvel ezelőtt hogyan tudta leadni fél 8-kor az Annabelle-t.
2023. máj. 14. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2


Hát igen.A Terminatorból is kihagytak néhány ikonikus jelenetet.

Szerintem kellő mértékű vagdosással betudnak passzírozni szinte bármilyen filmet más idősávba.Csak ezzel éppen a velejét hajítják ki..

2023. máj. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 Egyetértek! Nekem a halálom mikor a kedvenc filmjeim egyikét adják, és pont a lényeget vágják ki a műsorsáv és a korhatár miatt.
2023. máj. 14. 19:35
 5/5 anonim válasza:
Magyarország megvédi a gyermekeket a melegektol!!:(
jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!