Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az X-faktor...

Mi a véleményetek az X-faktor és a Megasztár versenyzőiről?

Figyelt kérdés
Akikről szeretnétek, azokról írjátok le a véleményeteket!
2010. okt. 10. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Az x-faktort nézem,a megasztárt most szombaton láttam először,az x-faktor után,nem voltam elájulva tőle.

Az x-hez képest színvonalon aluliak,talán az Adam's Comedy, Szeleczki Dávid és Gusztos Bence ér valamit,a többire azt mondanám:"te jó isten,ezek kerültek be a 12-be,akkor milyen volt a többi,aki kiesett!?"

Az előző megasztár műsorokat végig néztem,ott több volt a tehetség,látszik,hogy kicsi ország vagyunk,hamar elfogytak a jó hangú fiatalok,vagy az Rtlklub-on próbálkozott mind.


Az x-faktorban bárki is nyer,nagyon megérdemli,még az a lüke Norbi is,ő legalább megnevetteti a fél országot,bár nem ez a műsor fő célja!

2010. okt. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megasztárt nézem, mert változatosak az énekesek.


(A x-faktorban csak ribik, melegek, tehát olyan emberek vannak, akiket el lehet adni.)

2010. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megasztárt nézem, az Adam´s comedynek szurkolok, mert nagyon egyediek, jó a zenéjük és Ádám elképesztően helyes! Meg szeretem még a Szíj Melindát és a Szeleczki Dávidot is! De a többiekkel is meg vagyok elégedve! Nekem tetszik!
2010. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. okt. 13. 19:44
 5/8 Hortobagyi válasza:

Az angol nyelv lágy, dallamos. Könnyen és jól énekelhető. Azt hiszem főhet a fejünk.

Egyre több angol anya-nyelvű induló lesz az eljövendő időszakban.

Rájöttek, a magyaroknak bejön az angol. Majd jönnek.

De legyen ez a zsűri dolga hogyan szabaduljon meg tőlük.

Engemet ebben a nagy angolozásban egyetlen dolog zavar. Az angol. Versenyt vonyítanak a versenyzők..

Vajon meg tudják e csinálni magyarul is? Nem tudom.

A győztesek egy fia cd-t vagy lemezt nem fognak eladni angol nyelven.

Magyarul meg nem is tudom hogy énekel legtöbb énekes. Magyarországon csak magyar nyelven lehet karriert énekelni. Szóval nagy lottó. Lesznek e valódi sztárok.

Vagy elvesznek angolul.

Én úgy tudtam, ez egy magyar szervezésű tehetség kutató.

2010. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az X Factort nézem, és a múltkori adás vhogy nagyon nem jött be. 2 kitűnő hangú énekest is kiejtett Geszti, és bent tartotta a Janicsák csajt, akitől én személy szerint rosszul vagyok, mert apuci igencsak nyomja őt, és mellesleg egy buta csaj - ez többször kiderült a kamerák előtt.

Helyette Enikő vagy Jenny maradhatott volna bent.

2010. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
korcsok tehát egyiket sem
2010. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nincs bajom Janicsák Veronikával. Szerintem Domonkos Fanni az, akinek nem itt a helye! Kezdettől fogva nagyon szimpatikus volt, imádom az egyéniségét, de Jenny hangja milliószor jobb az övénél!!!
2010. okt. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!