Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várható még a DIGI kínálatában...

Várható még a DIGI kínálatában a Comedy Central, MTV, VIVA csatornák?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 16:29
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, de nagyon jó lenne, mert nagyon hiányoznak. :( Állandóan a CC-t meg az MTV-t bámultam. Nekünk TvNetwork volt, csak a szemét digi megvette és így szívunk a drágább havidíjakkal, kb 20 csatornával kevesebbet is kaptunk ,ráadásul azoknak is fele tudományos, ami azért jó, de már sok...
2010. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anno még tárgyaltak velük a megszüntetés után, de nem tudom, jutottak-e valamirw
2010. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nem nagyon lesz már, csak így nekünk nettel, telefonnal jobban megéri... ha lesz ilyen árú és minőségű upc csomag, átmegyünk. Amúgy itt van utcánkban a debreceni diginek az egyik irodája, szívesen bemennék és rájuk borítanám az asztalt :D 16/F
2010. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD
2010. okt. 22. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

digivel tele van a tököm már. comedy hiányzik a S. P. miatt (gondolom értitek, hogy ez az S. P. a legjobb mese , és nem az a semmi hangú kisfiú :D )

vivát pedig karácsonykor szeretem nézni a teleton miatt. Idén az is elmarad, hurrá :(

Amúgy sokszor nincs nálunk vonal a digis telefonon, és a net kapcsolat is van mikor szünetel, a tv adás pedig mindig akkor megy el, amikor a kedvenc műsoraimat nézem. Pedig nincs is vihar...de ha van és esik 1 csepp eső, akkor is adás szünet van, míg a upc-nél semmi gáz nincs az adással.De hát olcsó, ennél többet sajnos nem is várhatok ennyi pénzért :(

2010. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!