Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mitől függ az, hogy mennyi...

Mitől függ az, hogy mennyi csatornát tud fogni egy tv?

Figyelt kérdés
Tervezek venni új tévét jövőre és mindenképp olyat szeretnék amin rengeteg csatorna megtalálható. Nem szeretnék úgy járni, hogy egy kedvenc csatorna ismét hiányozzon pl.HISTORY (sima, nem Viasat History). Nem tudom mitől függ, hogy egy tévé hány csatornát tud fogni. Nekünk van 3 és mind három máshogy fog csatornákat. A legújabb TCL márkás több mint 100-at is vesz, a másik az max.44-et míg az én régi tv-m 33-at (köztük sport adók többszörös ismétlésével, többi csatorna hangyás). A boltban azt mondták, hogy nem tévé függő, hogy hány adó van rajta de akkor mitől függ? Hogy mehetnék biztosra, hogy tényleg minden létező csatornát fogja a tévém? Egyik rokonomnál ilyen box van vagy mi és mostanában sok adó egyszerűen nem jelenik meg (nincs adás, nincs jel ezen a csatornán). Pedig korábban mentek azok is. Ezt is hogy lehetne megelőzni? Fontos számomra a tévé és szeretném ha tökéletes lenne minden téren. Nekem fontos csatorák: DISNEY CHANNEL, NICKELODEON, CARTOONITO, HISTORY, MAX4) Ezek valahogy variálnak a tévék között, hogy egyiken ez van másik az nincs...és ez rossz, hiába van 30 jó működő adó ha nincs közte amit szeretek nézni. Tanácsot kérnék tv vásárláshoz. Milyen tévét ajánlotok? Keret nincs, nyilván nem 1 milliós tv-t szeretnék venni de nem is a legolcsóbb gagyit. Előre is köszönök minden választ.

márc. 4. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csatornaszám már régóta nem probléma, nálam pl. 4 számjegyig lehet bevinni, pedig olcsó Panasonic. Az hogy milyen adókat találsz, a jelforrástól, illetve a szolgáltatónál előfizetett csomagtól függ, aminek a tartalmát általában megtalálod a honlapjukon. Ha kapsz "dobozt", akkor hangolni sem kell.
márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!