Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Itthon miért nincsenek olyan...

Itthon miért nincsenek olyan szókimondó humoristák mint pl. Dave Chapelle az USA-ban?

Figyelt kérdés
Chapelle-nek rengeteg olyan durva poénja van amire rá lehet húzni h rasszista, homofób, anti-szemita. Illetve sértett már meg fogyatékkal élőket, a komplett női nemet stb. Mindezek ellenére az egyik legsikeresebb humorista és bár én se rasszista, se homofób nem vagyok de úgy gondolom a humorban nincs határ mert az a humor halála. Engem az se zavar ha épp fehér fiatal férfiakat gúnyolnak ki humoristák, sőt nevetek rajta, jól néznék ki h azt elvárnám h más csoportokon poénkodjanak de az enyémen már ne. A lényeg h itthon nincsenek ilyen humoristák a hazai humoristák legdurvább viccei se súrolják a Chapelle vagy Louie CK vagy Rikcy Gervies poénjait. Pedig az Amerikai társadalom sokkal inkább érzékenyítve van mint a hazai, itthon miért nem vállalja be senki ezt a fajta humort? Mi még nem sértődünk meg mindenen mint az USA-ban vagy igen? Az h max az alkeszeken viccelődnek meg a szar házaséleten sztem unalmas, megfáradt történet.
márc. 16. 04:58
 1/5 anonim ***** válasza:

“gondolom a humorban nincs határ mert az a humor halála.”


A humor halála a rasszizmus, az alpári.

márc. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rasszista és nem is nőgyűlölő, hanem a woke, lmbtq és a szélsőséges feminista nézeteket figurázza ki. Ezek pedig egy átlagembernek, akik 3-nál tovább tudnak számolni, már önmagában is viccesek. Ricky Gervais ugyanez a szisztéma...
márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: így van, nem értem itthon miert nincs jelen ez a stílus.
márc. 16. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelen van nálunk is, Mogács Dániel például oltogatja ezeket rendesen.
márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hofival meghalt az ilyen.
márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!