Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elszomorítana, ha keresnél...

Elszomorítana, ha keresnél egy régi, fekete-fehér filmet a 80-as évekből (csehszlovák, lengyel vagy hasonló), de senki se látta és csak egy jelenetre emlékszel? Szinte esélytelen megtalálni, kideríteni a címét.

Figyelt kérdés
Tv-ben ment. Nagyon elvont film lehetett ez alapján az egyetlen jelenet alapján.

márc. 16. 21:18
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
Majd én megmondom, melyik az a film!
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szomorít el semmi olyan, amire nem emlékszem.
márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Engem az szomorít el, hogy nem vagy képes egy kérdést, közérthetően megfogalmazni.
márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"..de senki sem látta.."

Na ha senki sem látta, az rohadt érdekes lehet😂.

márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szinte nulla az esélye, hogy bárki is látta vagy ha mégis, úgyse emlékszik. Pedig akkoriban, mikor láttam, még nem volt sok csatorna, szóval nagy az esélye, hogy sokan nézték, de szerintem senkiben se hagyott nyomot, mert különben ismételték volna.

Pedig igenis érdekes film lehet az egy jelenet alapján.

Érdekes, de fura film, elvont.

Mondanivalója is volt.

márc. 22. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A filmnek lehet, hogy volt mondanivalója, de a te kérdésednek nincs.
márc. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!