Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Házasság első látásra - akkor...

Házasság első látásra - akkor ezek 60 nap múlva gond nélkül el tudnak válni?

Figyelt kérdés
Vagy már eleve kamu volt a házasságkötés, anyakönyvvezetőnek öltöztetett emberrel?

márc. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar verziót nem nézem, de külföldön úgy volt megvalósítva (valamelyik amcsi évadot néztem), hogy a kijelölt idő letelte után még egyszer meg kellett erősíteniük az esküt, hogy hivatalos legyen.


Mivel Magyarországon előre be kell jelentkezni legalább 30 nappal, szerintem itt ceremóniamester celebrált "kamu" esküvőt, de ez csak saját tipp.

márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kamu volt az egész. Alapból kellett volna tanú is, aláírás stb a végén. Szerintem az lesz, hogy 60 nap múlva megkérdezik együtt akarnak e maradni ha igen akkor lehet alá írják, hogy hivatalosan is meg házasodnak. Ha nem akkor mindenki mehet a dolgára. De a mostani párokat elnézve egyik se marad együtt maximum Enikőék ők eddig el vannak. Ha csak nem úgy jár, mint a házasodna a gazdában Alfonzzal aki megmondta neki az utolsó pillanatban, hogy mégse akar kapcsolatot.
márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg volt játszva az egész.
márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A valóságot nyilván csak az érintettek ismerik, de ketten is hivatkoztak, hogy "amikor mentünk aláírni az anyakönyvi hivatalba.."
márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu az egész.
márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!