Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem kellett volna a Házasság...

Nem kellett volna a Házasság első látásra szereplőin valami pszichés felmérést végezni?

Figyelt kérdés
Néhány szereplőnek olyan problémái vannak, amik szerintem simán megérdemelnének pár elbeszélgetést egy pszichológussal(nem azokkal akik a műsorban szerepelnek, mert nekik nem ez a szakirányuk). Teljesen értelmetlen volt őket berakni egy normális ember mellé, akiknek csak folyamat megnehezítik a dolgukat.

ápr. 6. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó állapotú, egészséges emberek jelentkeznének ebbe a műsorba nem lenne hírértéke.
ápr. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a pszichiátrára való celebtöltelékek, akik eljátsszák, mit tehetnek a házasság után? Kivágnám mindet és nem kellene többet ilyen műsort kezdeni.
ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezek amúgy sem full civilek. Mind ismert már valamennyire így válogatták össze. Pl Enikő benne volt a Házasodna a gazdába Alfonznál, Petra influenszer, Hilda benne volt a szerencse kerékben, Peti Exatlonba azt hiszem vagy ninja warrior már nem tudom pontosan,Andris dj szóval ezeket is ismerte már a műsorszerkesztő pontosan tudták milyen emberek ezek. És direkt így rakták össze, hogy legyen balhés ember, legyen félénkebb stb.
ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Önálló, cselekvőképes emberek, joguk van jelentkezni. Egyébként meg direkt a nem összeillő párokat válogatták össze a pszichológusok, hogy legyen jó sok balhé, mert attól jön a nagy nézettség.
ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég szégyen a magyar társadalom mentalitása, ha a balhét szórakoztatónak tartják úgy, hogy nem kabaré-jellegű, hanem valós konfliktus!


Én csak Enikőt és Petit tudtam korábbról a tv-ből, mást nem ismertem. Enikőt azonnal felismertem a Házasodna a gazdából, Alfonz Őt választotta végül, de nem lett belőlük semmi, Alfonz miatt - “fiatal vagyok még” . Petinek meg a neve volt azonnal ismerős, Kriston Péter, mint ha anno az Exatlonban hallottam volna, és igen, 2. évad - kihívók


Őszintén megmondom, Andris nem normális! Ok, hogy külsőre Petra nem az esete, de akkor ezt még megalázva ki is jelenti, és sokszor olyan b#nkó módon viselkedik...

Bogi egy fokkal jobb, de Ő meg mentálisan eléggé labilis.


Egy normális párkereső műsorban amúgy releváns (lenne), ha az előzetes elbeszélés alapján a konkrét ideált is meg kellene említeniük a jelentkezőknek, és nem pedig csak pár röpke kijelentés/megnyilvánulás alapján eldönteni, hogy ki kihez illik!

Na meg persze minden házasságban vannak olykor viták/összezörrenések, ez olykor elkerülhetetlen, de Nekik egymás közt kell megoldaniuk/megbeszélniük, hogyan tovább, itt viszont a pszichológusok csakis kizárólag annyira tökéletes kapcsolatot akarnak, hogy a legkisebb affér miatt is kötelező megbeszélésre hívják Őket - kész vicc.


Amúgy Hilda és Laci annyira egymásra hangolódtak... az esküvőn Hilda megnyilvánulásából nem gondoltam volna, hogy belőlük tényleg álompár lesz! Legalábbis majdnem ott vannak, bármikor “leomolhat köztük az utolsó fal is”.

ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek. nem egy párkapcsolattól kell elvárni hogy meggyógyítson minket. na meg nagy rizikó is labilisan ekkora dologba belemenni.
ápr. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"...akiknek csak folyamat megnehezítik a dolgukat."


Helyesen: "...akiknek csak FOLYAMATOSAN megnehezítik a dolgukat.

ápr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!