Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jön a Való Világ 12. évada....

Jön a Való Világ 12. évada. Nézitek majd?

Figyelt kérdés
És örültök?
ápr. 16. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Nézem majd!
Belenézek.
Nem nézem!
Még nem tudom, hogyan viszonyulok majd hozzá.
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A promóból már kiderült, hogy továbbra sem akarnak valódi taktikai játékot csinálni belőle és megint a nézők döntenek a nyertesről. Ez viszont előrevetíti, hogy milyen karaktereket válogattak be; és még mindig a botrányokból akarnak nézettséget csinálni. Közben odáig csúszott a minőség, hogy már a sokadik alcsatornára száműzik az egészet. Lehet emiatt nem is jelentkeznek már komoly emberek a felhívásra, csak olyanok akik trashceleb ugródeszkának tekintik.
ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nézem. Még tini voltam, amikor a VV4 és 5-öt néztem, a 6-ot félig-meddig, inkább Viki miatt.

Így felnőttkênt már szekunder szégyenérzetem lenne.

ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem utoljára a 4 volt. :D Gyorsan telik az idő.
ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elejét igen, mert a műsor alap tematikája tetszik. Viszont minden újabb évaddal egyre kevesebbet bírok nézni belőle, köszönhetően a nevetséges felhozatalú castingnak. Sok könnyűvérű nőcske és alpári alak, persze egyik sem az eszéről híres. Az előző évadot két hétig bírtam, az ideitől sem várok többet. De ha érdekes lesz, és nem fullad ki szokásosan pár hét után, akkor majd nézem.
tegnapelőtt 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nemcsak a casting volt rossz, hanem a játék irányítása is. Évek óta ugyanazok a tematikus hetek mennek, napközben a hálóban döglenek és csak a feladatokhoz kelnek fel. Nem tudnak mit kezdeni magukkal, a feladatokban semmi kreativitás és tét nincs (mennyivel jobb lenne, ha egymást szavaznák ki és nem a néző dönt, valós szövetségeket kellene kötni, mert aki passzív azt kirakják).


Az első időszak a legjobb, amikor a bemutatkozó videóban előadott hatalmas arcok és karakterek mögül elfogy az energia a látszat fenntartásához, és az ingerszegény környezetben (ahol nincs menekvés) előjön az igazi énjük: mennyi sérült, esetlen, szerencsétlen ember képes lejáratni magát a médiában pár hét figyelemért. Az eddigi 100-150 játékosból ha 20 vitte valamire hírnév szempontjából, a többinek a süllyesztő jutott, és hogy örökké ott a "VV" bélyeg rajtuk.

tegnapelőtt 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!