Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért tartják olyan nagyra az...

Miért tartják olyan nagyra az x-faktort? Szerintem irtó béna műsor.

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mert az emberek ki vannak éhezve az ilyen tehetségkutatókra :) szerintem is egy tűzrevaló szemét az egész, de hát ezt lehet eladni... ennyi, addig kapcsold el máshova, énis mindig azt teszem, vannak sokkal szórakoztatóbb műsorok is annál :) L/18
2010. nov. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a falnak megyek tőle. A zsűrin annyira látszik hogy a másik, a megasztár zsűriét akarják majmolni és űberelni, hogy már komolyan fáj. Pedig kb 5 percet ha láttam belőle. Pfehh.

De tudod, most ez az új, és jujj de menő. -.-

2010. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na akkor én vagyok az aki nézi... De előre felesleges leírnoma véleményem... Úgyis lehúztok... Amúgy nem mondom hogy mint MŰSOR jobb mint a Megasztár, viszont nekem tehetségekben ezerszer jobb az X... Megába alig van valaki... Ha mondjuk a versenyzők meglennének cserélve (Xesek a Megába, Megásak az Xbe) akkor lehet h az Xet nem szeretném...
2010. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én a műsor zsűrijére, díszletére gondoltam, és ebben a Megasztár viszi a prímet.
2010. nov. 20. 20:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsűri is jobb. Keresztest ugyan nem bírom, ahogy a sajátjairől beszél.

Friderikusz és Mester Tamás meg egyszerűen bunkó. És Friderikusz egy időben állanódan az X-ről beszélt...

A díszlet is jobb az Xben szerintem.

És a műsorvezetők ruhái is fainabbak

Pontozzatok le, de ez csak egy vélemény volt :)

2010. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!