Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az x-faktor közös produkciói...

Az x-faktor közös produkciói miért nem élőek?

Figyelt kérdés
Vagyis inkább az érdekelne,hogy a műsor előtt veszik fel,amikor már ott van a közönség vagy már műsor közben,de akkor csak tátognak a már előre felvett dalra?
2010. nov. 30. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Na, erre én is kíváncsi vagyok. Látom, nem csak nekünk tűnt fel. Viszont tisztességes a csatorna, mert az "élő" felirat is le van véve, nem csak az öltözetük más a versenyzőknek.
2010. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az is furcsa,hogy például Tótha Gabinak is levették a feliratot,a produkció után viszont a mikrofonba élő hanggal megköszönte,utána az after x-ben,azt mondta,hogy ő megtiszteli a közönséget azzal,hogy élőben énekelt...
2010. nov. 30. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Tudtommal ezeket a produkciókat az ÉLŐ műsor elött veszik fel, és lehet h ott élőbe nyomta le Gabi, viszont 2órával ezelőtt... CSAK HALLOTTAM, nemtudom h így van-e :D
2010. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

1. vagyok. Feltételezem, hogy valóban a jelen lévő közönség előtt élőben énekelnek, de az adásban már felvételről megy. Nem értem, hogy miért? Lehet, hogy többször is előadják, és a legjobban sikerültet vetítik le?

A fene sem érti, én főleg nem.

2010. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Mondok jobbat. Belső infók szerint az éneklés is többször fél/teljes-playback,
2010. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem több tízezer ember csalódna,ha tényleg nem élő lenne:(
2010. nov. 30. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Talán azért, hogy a közös produkciók tökéletesek legyenek.

Meglehet többször is felveszik, és a legjobbat adják le.


Viszont az önálló éneklések szerintem biztos nem playbackről mennek. Legalábbis olyan béna előadások voltak már (lásd Dorka többszöri leszerepelése), hogy kizárt, hogy az playback volt.

2010. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az utolsó válaszolóval egyetértek.Valójában azért megy playbec-ről ,hogy még véletlenül se rontsák el ,mert ha az egyik elrontja már dől az egész ,és ezt szeretnék elkerülni.Csak azt szeretném tudni ,hogy Tabáni élőben énekelt-e ,mert nekem nem úgy tűnt,bár lehet azért ,mert már anyira képzett mára hangja ,hogy úgy tűnhet playbec-el:DDD
2010. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!