Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ideje lett volna hogy a...

Ideje lett volna hogy a Janicsák essen ki! Nyávogos, nagyképű .! Nagyon unalmas személyiség! Nincs igazság?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Az elején én sem bírtam őt, de most már kezdtem megkedvelni, szerintem igenis szép lány, és jó a hangja. Nagyon kellemes és kedves megjelenésű. Igaz néha eltörik nála a mécses, de ebből is csak az látszik,hogy nem egy buta cicababa,akinek nincsenek érzelmei. Szerintem.

18 L

2010. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az elején tetszettek a produkciói,aztán egyre unalmasabb lett,de tegnap sztem nagyon jó volt.Szerintem Norbinak kellett volna kiesni,tényleg nagyon szórakoztató figura,de rosszul énekel.
2010. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Istenem, ha nem tetszik nem kell nézni, és ne is érdekeljen.. és tényleg, nagyon szép lány, és gyönyörű hangja van, egyáltalán nem nagyképű.. OK én sem ismerem, de szerintem nagyon jó fejnek tűnik, nem értem mire jó ez a fikázás.. ha "utálod" akkor ne érdekeljen, ő sem olt téged, akkor te miért oltod őt? Egyáltalán nem unalmas személyiség :)

üdw: egy Vecafan :) <3

2010. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

hála istennek tegnap kiesett Vastag Tomi már nagyon nem bírtam a buráját nagyon unalmas személyiség

janicsák veca meg remélem a végéig bentmarad király l norbertel

2010. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Vecának kellett volna kiesnie Tomi helyett.
2010. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez szubjektív dolog, kedves utolsó ;)

De a 12-13 éves lánykákat át tudja vágni a nyávogós hangjával.

2010. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Én nem birom vecát... remélem kiesik mihamarabb:D
2010. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
én se bírom őt,az ő hangjához csak népdalokat tudok elképzelni :D
2010. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Vecának valami van a hangjában,ami nem tetszik nekem sem,de a tegnapi magyar dala nagyon szép volt.
2010. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem bírom,mert beképzelt,de tény hogy szépen énekelt!
2010. dec. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!