Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A "mádai Vivien" névre hallgat...

A "mádai Vivien" névre hallgató hölgy mi alapján kapott műsort egy tévécsatornán?

Figyelt kérdés
Az még egy dolog lenne, hogy mű, és helyeskedő - de a tehetséggel sem bánt vele bőkezűen a sors. Beszédhibás, a hangsúlyozása hatásvadász, a feltett kérdései nevetségesek, és a helyzetek kezelésében kifejezetten béna. Ő valakinek a valakije? Vagy miért őt választották erre a feladatra???
2010. dec. 27. 08:54
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
Biztos vagyok benne, hogy valakinek a valakije. Tehetségtelen, de buta is szegényke: egyik műsorban a kortesbeszéd helyett benyögte, hogy "Na, akkor most halljuk a kortársbeszédeket!" :D:D:D:D
2010. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez melyik adásban volt??? :D Én csak egy videót láttam róla az rtlmost.hu-n, de nem bírtam tovább, annyira idegesített.
2010. dec. 27. 09:25
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én le vok maradva.. ki ez a csaj és melyik csatornán van ?:O
2010. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
51%
Nem tudom miről beszéltek?!! Szerintem tök ügyes és tehetséges a csaj,és ráadásul még jól is néz ki. Ez élete első műsora, szerintem simán megállja a helyét!!! Végre nem egy picsogó liba, hanem egy normális helyes arc a tv-ben. Inkább örüljünk, hogy nem mindig ugyanazokat kell nézni...
2010. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, szerintem a picsogó liba kifejezés tökéletesen kimeríti a csajt.
2010. dec. 27. 19:24
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Valamelyik Retekklubos vezér dugja, úgy került be. Rémes, beszédhibás, esetlen, senki!
2010. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
66%
Nem dugja senki a tévénél és nem is valakinek a valakije. Ilyen szakon tanul az egyetemen, elment a castingra, ahol láttak benne fantáziát és adtak neki egy lehetőséget. Nem mutogatja magát sehol, nem lesz belőle megélhetési celeb; nem értem miért kell ilyen piti gyűlölködésekkel nehezíteni a boldogulását.
2010. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy nem kell gyűlölködni, de azzal nem, hogy a hölgy jogosan van képernyőn. Talán emiatt gondoljuk páran, hogy biztos nem önerőből jutott előre.


Sejpít, a helyzeteket nem tudja megfelelően kezelni, affektál - és semmiben sem különbözik a már unalomig ismert celebektől. Egy Zimány Linda hasonmás csak nagyobb fenekű és nagyobb fejű kiadásban. Tiszta mű és semmi természetes nincs benne. Sem a külsejében, sem a viselkedésében.

És nem azért nem szerepel semmilyen bulvármagazinban, mert "más" mint a tipikus celebek, hanem mert egyelőre a kutyát nem érdekli sem ő sem a magánélete.

2010. dec. 28. 23:21
 9/20 anonim ***** válasza:

Helyes a pofija és ilyen "nívós" szakon tanul a főiskolán vagy egyetemen..

Ennyi.

2010. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A hivatalos válasz:

[link]


"a Színház- és Filmművészeti Egyetemen tanul televíziós műsorkészítést, osztálytársai közül a NekedValó castingjára egyedül ő jelentkezett."


Amúgy sztem képen jól nézett ki, vagy most szedett fel pár kilót. Élőben gyenébb színvonal és teljesítmény.


Ha reálisan végiggondolod, rájössz, hogy 150 % protekciós gyerek, remélem, ahogy Fásy Zsülikéne is megmondta Fábry a frankót az énekléssel, neki is meg fogja valaki...

2010. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!