Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted mennyire tükrözi a...

Szerinted mennyire tükrözi a valóságot a VV honlapján a népszerűségi index?

Figyelt kérdés

Csak mert akiket jobban bírok, azok nem az élen járnak.

Remélem, hogy azért nem ez az összes VV szavazó véleménye, bár mondjuk nem is csoda, hogy ez így van, mert folyton csak azokat vágják bele az összefoglalókba, akik a honlapon vezetnek. Nem hinném, hogy pl. Gombi, Laci, Béci egész nap nem csinál semmi érdekeset. De hát persze lassan muszáj látnunk minden este azt is, ahogy Olivér sz.arik.

[link]


2011. febr. 6. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első 2 hely tetszik. Gomb i az utolsó a még bentlévők közül???? :((( Ne már!!!!

Ha yg van a sorrend Béci nagyon lent van


Amúgy igazad van, szemétség hogy csak Olit rakják be az összes összefoglalóba sőt éjjel is őt nyomják mostanában, pedig régebben volt Béci is Gombi is és nem unalmasak egyáltalán, csak nem rakják be őket a nyomi szerkesztők, mert hát Olit kell sztárolni..


Anikó a 3.??? Szép, az a kis liba jól feltornázta magát a kavarásaival. -.-

2011. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja amúgy szerintem nem tükrözi a valóságot facebookon Bécinek 2x több rajongója van mindenki másnál, második Alek, aztán asszem Olivér.

Akkor most melyik a hitelesebb?

2011. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez annyira nem hiteles amit linkeltem, mert azért gondolom jó sokan vannak, akik nem néznek fel a VV honlapjára. Facebbok? Azért ott elég sok ember fent van, aki nézik ezt a műsort, bár X faktor esetében a Király L. Norbinak is sokkal több rajongója volt Facen mint a többieknek , aztán mégis 3. lett. De nekem ez érdekes, hogy Béci ennyire hátul kullog. Ha ez az oldal hiteles, akkor nem kérdéses a párbaj kimenetele.
2011. febr. 6. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Ott is nagyon sántít ez a lista, hogy nehogy már szegény Jerzy is népszerűbb mint Béci.

Nem tudom, mindenesetre nem lehet erre építeni.

Meg más dolog hogy a szerkesztők mit akarnak elhitetni az emberrel, hogy ki mennyire népszerű.

2011. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem neked van igazad. Szeretném, ha Béci menne vissza, mert ha kiesik ,akkor nem lesz semmi ellensúly, csak az Olivér féle viselkedés. Nem lesz aki utálja őt, aztán mindenki behódol neki.
2011. febr. 6. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel arról van szó, hogy hogy kinek a videóit, képeit nézik leginkább. Mivel Alekosznak, Évának vannak "érdekes" megnyilvánulásai, így ezért vannak elől. Anikó, meg Olivér pedig a mostani miatt kerültek még jobban előtérbe. Nyilván a főoldalról azokat a videókat nézik meg elsősorban, amiket kiemeltek a szerkesztők és azok nem a VV méter végén lévő emberekről szólnak.


Egyszóval: hazugság a VV méter, az nem népszerűségi index, max önigazolása a szerkesztőknek, hogy jéééé, a parasztja tényleg azt nézi, amit főoldalon lehozunk.

2011. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a valóságot tükrözi, az tuti. Amúgy Anikó nem a kavarásaival hozta fel magát, mert én már 3 hete nézegetem ezt a vv-métert, és már akkor is a 3. helyen állt, meg is lepett. Sokat nem változott a helyzet azóta, Laci kicsit előrébb került, Meg Gombi is, mert akkor még Ildi is "népszerübb" volt náluk. Amúgy az nem lep meg, hogy Gombi van az utolsó jelyen, hisz néha olyan, mintha benn sem lenne, annyira keveset mutatják. Nem feltétlenül azért, mert nem csinál semmit, hanem mert őt keveset vágják bele az összefoglalóba.

Amúgy Bécit én sem tartom olyan erősnek, az ismeretségi körömben a legtöbben utálják. Bár a 9. helynél jobbra tenném.

2011. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én most nézem az élő közvetítést, és Gombi csomót ökörködik, kíváncsi leszek, ebből mennyi lesz a holnapi műsorban. Többször volt úgy, hogy érdekes dolgokról témázgattak a lista végén lévő emberek, csak mindig Olivért, Alekoszt, Évát, Szandikát meg Anikót vágják össze, így persze hogy olyan mintha a többiek ott se lennének.

Köszi mindenkinek a választ.

2011. febr. 6. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!