Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észrevettétek hogy Szandika...

Észrevettétek hogy Szandika hízott amióta bent van a villába? Link.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy hízott, odabent mindeki felszed szerintem pár kilót, vagyis a legtöbben. Mert mégis csak be vannak zárva, szinte alig mozdulnak meg, enni meg esznek amennyit csak akarnak, szóval ez valahol a Villaléttel jár XD
2011. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki hízott, van aki többet, van aki kevesebbet. Anikón is látszik, tiszta beles lett, ami felment rá, az mind a hasára. De Jerzy vezet, ő 10 kg-mal lett "gazdagabb" 3 hónap alatt. De érthető is, kevesebbet mozognak, sokkal kevesebb dolguk van, mint a kinti életben, akkor és azt esznek, amit akarnak. Mint ahogy az első is mondta, ez ezzel jár.
2011. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a Béci edz benn szerintem, meg még annak idején Zsófi futott.
2011. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szandika azért már az elején se volt egy nádszál kisasszony. :) Szerintem Anikón sokkal inkább észrevehetőek a felszedett kilók, neki tényleg elég nagy lett a hasa - legalábbis ahhoz képest, ahogy kinézett még az elején.
2011. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!