Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok jutubon "Győzike" -...

Láttátok jutubon "Győzike" - Gigiről- videót? Na most már végleg lejáratta magát a szerény, visszafogott Gigike.

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 11:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kicsit beleolvastam a cikkekbe amit a google kidobott,Kb mindenhol ugyanazt nyilatkozta Gyozi.


Valóban így volt, Gigi az a lány, akibe én halálosan szerelmes voltam. Teljesen elvette az eszem. Amikor Gigit megismertem, Beával már jó ideje külön éltünk – mondta a Blikknek Gáspár Győző, aki tagadta, hogy testi kapcsolat lett volna közöttük. Állítása szerint szerelme egyoldalú volt, Gigi nem viszonozta az érzelmeit.


– Én nagyon szerettem volna, ha kialakul valami több is közöttünk, de ő sajnos ezt nem így gondolta. Akkor rosszul esett, de még egyszer nem tenném kockára a házasságomat. Bár nem Gigi miatt szakítottunk Beával, de ma már tudom, hogy számomra ő a legfontosabb – mondta a Blikknek Gáspár Győző.

2011. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi . De van egy videó is, ahol a Lánya kur...le a Gigit.
2011. márc. 16. 07:56
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocs, de előttem ezekkel még mindig nem sikerült lejáratnod a lányt. Aki pedig a Gáspár családnak ad hitelt bármiben is, az saját magát minősíti.
2011. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De van egy videó is, ahol a Lánya kur...le a Gigit.


Es ez mit bizonyit?

Bea asszony hany not k..zott le a Gyozike showban es vegul kiderult hogy nem is volt semmi.

2011. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom h miért,de nekem még mindig szimpatikusabbak a Rácz testvérek mint az Alekosz és az Éva..
2011. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azért mert Te is Tordas vagy. Az már egy jelenség.
2011. márc. 16. 13:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Figyelj ha te Evelin beszolasa alapjan ugy iteled meg hogy Gigi k..a hat legyen,ha neked ez a jo.
2011. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ne haragudj már de te mi vagy,ha az Evelin után ítéled meg az embereket?
2011. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

14:10


na az ilyenekre kell rahagyni,jobban jarsz.

2011. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!