Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerepelnél egy X-faktor,...

Szerepelnél egy X-faktor, Csillag születik, megasztár. Stb. hasonló műsorban?

Figyelt kérdés

Ha igen ha nem: Miért?

Mivel?

Kivel?

Ha megbántana a zsűri mit tennél?Abba hagynád az egészet (a jövőben)?


Én személy szerint a kamerák miatt nem mennék leginkább.

Nem akarok egy ország előtt leégni meg ismerősök stb...

Ha csak a zsűri lenne egy teremben akkor talán:)


Kort és nemet is írhattok!:) köszi!!!


2011. ápr. 2. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A következőn indulni fogok, valószínűleg az X-faktorban.

Hogy mivel? Vagy az Ismerős arcok-tól a Nélküled-del, vagy pedig a Bonanza Banzai-tól a Valami véget ért-tel.


Mit tennék, ha megbántana a zsűri? Ha a kritikájuk nem építő jellegű lesz, akkor visszaszólok, ha építőleg kritizálnak, akkor igyekszem megfogadni a tanácsaikat, s emelt fővel elfogadom a döntésüket.


Nincs vesztenivaló, meg kell próbálni, neked is ezt ajánlom!


24/F

2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen...néptánccal a Csillag születikben. Valószínűleg a barátommal, aki legtöbb táncban a párom is. Talán szatmárival, rimócival, esetleg nyárádmentivel indulnék, mert ezek a kedvenceim. Ja, és azért jelentkeznék, mert a tánc az életem. :D 15/L
2011. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na.Gratulálok!: p Biztos ügyesek lesztek!Sok sikert: )
2011. ápr. 2. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Már régóta tervezem, hogy elmegyek valamelyik énekverseny válogatójára azzal, hogy:


"Énekelni? ÉÉÉÉÉN? Én nem tudok énekelni. Egy démon vagyok és azért jöttem, hogy megkínozzam a zsűrít!" De sajnos rá kellett jönnöm, hogy tök sokan megteszik ezt totál komolyan. :D


Egyéb tehetségkutató: Talán majd ha szereztem "tech fan" legyezőt és egy pár évet gyakoroltam. :) Esetleg pár év múlva kontaktzsonglőrködéssel.

2011. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!