Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Anikó Baján lakik, vagy...

VV Anikó Baján lakik, vagy csak Baján született, de Pesten lakik?

Figyelt kérdés
Azért mert még sosem láttam Baján,és rajtam kívül még rengetegen nem ismerik,még csak látásból sem.
2011. ápr. 4. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Baján lakik, de nem ott nőtt fel. Azért nem ismerik a helyiek.
2011. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Senki nem ismeri,legalábbis nagyon sokan nem az biztos.Azért nem értettem,hogy miért mondják hogy bajai,talán Baján született,de elköltöztek kis korában.

2011. ápr. 4. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Még amikor a VV indult akkor ha rákerestél Anikó teljes nevére akkor a találatok között volt egy apróhirdetés, amiben ő vállalt korrepetálást iskolásoknak 500 ft / óra áron :) De azóta már eltűnt a netről ez. Ott volt a telszáma is de nem jegyeztem meg :D

Meg asszem Kiskőrösre járt gimibe és mintha Kecelhez is lenne köze.

2011. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly? Én kiskőrösi vagyok!
2011. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most olvastam hogy Kiskőrösön járt középiskolába,ott érettségizett.Meg lakott Mohácson,meg Kecelen is.Most meg állítólag Baján.
2011. ápr. 5. 08:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiskőrösön járt gimibe, van is róla tablóképem!
2011. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja Kecelen lakott és Kőrösre járt gimibe (alattam 1 évvel).Aztán gimi után költözött Bajára úgy tudom.
2011. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az anyukája Bajától 7km-re Vaskúton lakik.
2014. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!