Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem értem, Laci miért ment ki...

Nem értem, Laci miért ment ki a villából?

Figyelt kérdés

mi ez a 20 év duma? vki magyarázza már el.

azt olvastam h tönkrement a vállalkozása, azért megy ki. Ez igaz? egyáltalán mivel foglalkozik?


2011. ápr. 8. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
néhány napja rohammentő vitte el mert agyérgörcse volt biztos azért lép ki mert fájdalmai vannak.
2011. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
sajnálom h rosszul volt meg minden,de nekem vhogy úgy tünt h nem tetszett neki ez a dzsungel hét... mikor a fitt hét volt,akkor se vett részt semmiben mert neki kiujúlt a gerincsérve... gyanús mondhatom...
2011. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ebbe mi a gyanús hogy kiújult a gerincsérve, egyszerűen nem egészséges, elvégre nem 20 éves.. egyébként pánikrohamot kapott, ami veszélyes tud lenni.
2011. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Nem 20, hanem 41, na és? Apám 15 éves korától dolgozott 65 éves koráig, sokszor reggeltől estig. 41 éves korában még nem rokkant bele volna abba, ha néhány hónapig luxuskörülmények között nem kellett volna csinálnia szinte semmit.

Persze Laci nem tehet arról, hogy ilyen gyenge típus, de attól még nem kell hősként és mártírként tekinteni rá. Ez elég paradoxon dolog lenne.

2011. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
20éva a munkájának él,sportol stb.emiatt omlott sztem össze.tehet eddig nem volt ideje agyalni az életén,most meg volt,és lehet egy-két dolog amit nem bírt még feldolgozni.nagyon sajnálon,a kedvencem volt,és szégyen,h még ezek után is van,aki szidja.nem volt 1 showman,de ő legalább ember maradt.kívánok a sok mocskolódónak,h jusson ő is olyan sorsra!Lacinak meg jó egészséget!
2011. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

de az összefoglalóban vmi olyat mondott h 20 éve nem tudtak vele megküzdeni és most kell blabla

nemértem

2011. ápr. 8. 20:30
 7/23 A kérdező kommentje:

és mi a munkája?

mit sportol?

nem azért, h bántsam, de nem látszik rajta a sport

2011. ápr. 8. 20:31
 8/23 anonim ***** válasza:
pánikbeteg
2011. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lacinak tul sok ideje volt gondolkodni a multjan.nem most kezdodott,a villalakok azt mondtak mar 2honapja orlodik csak most robbant ki ez nala.En teljesen megertem,nem zart le bizonyos dolgokat a multbol egy orvos sokat tud rajta segiteni.
2011. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Mit sportol?Nézzetek már rá!
2011. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!