Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyhogy senkinek nem tűnik...

Hogyhogy senkinek nem tűnik fel az Éden hotelben Szandrán kívűl, hogy Ádám úgy irányít mindenkit, mintha marionett bábuk lennének? Nem veszti el így a játék lényegét?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem tetszik ez a része, hogy szinte 1ember alakítja... Viszont Szandra jól tette amit tett és remélem jön még hasonló kavaró ember és kiejti Ádámot és a cimboráit :D
2011. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, Szandra szerintem az egyik legokosabb lány bennt, sokan nem szeretik, de ő nyerni ment és nem elhinni, hogy barátokat szerezni.(aki később olyan ,,jó'' barát, hogy kiejti) Ádám tényleg kihasznál mindenkit.
2011. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj mindenki irányit mindenkit.. mindenki játszani ment csak van aki tud és van aki nem.. Sznadra egy óriási k*rva,de játszani tényleg tud.Szeme se rebben,hogy valakit nagyon megbánt..De ha igazából nem ilyen és van sok barátja akkor én is ezt csinálnám.Viszont én nem hiszem el,hogy a valódi életben nem ilyen.Egy ilyen lányon az öltözködésén látszik,hogy igazából is ilyen.Olyan szoknya ami nem takar semmit?? hát egy normális lány olyat nem hord..
2011. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szandra, Ádám méltó ellenfele volt a játékban.
2011. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!