Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Alekosz mentálisan nem...

VV Alekosz mentálisan nem szociopata-elmebeteg véletlenül?

Figyelt kérdés
Nekem gyanús. Sok benne a szociopata (antiszociális személyiségzavarra utaló vonás). Pl. egoista, magát tökéletesnek találja. Szeret és tökéletesen tud rögtönözni, idegen szerepekbe tündökölni. Modora megnyerő, mondatait kifejezőek ahhoz képest, hogy csak nyolc osztályt végzett. Promiszkuis, mindenkivel le akar feküdni nézzen ki bárhogy. Most őszintén látott valaki rajta bármikor is igazi emberi kedvességet és érzelmeket? Szerintem nem, mivel nincsennek neki. Azt hogy mentális betegségben szenvedhet, az is indokolja amit az utóbbi napokban csinál vele. Láthatóan kikésziti csak azért kiessen, és ő legyen az első.
2011. ápr. 30. 17:27
 1/4 Thurston ***** válasza:
10%
A kérdés már a "szociopata-elmebeteg" szóösszetételnél hibádzik. A további érvelésről nem is beszélve. Szóval az azért eléggé levágós, hogy nincs sok fogalmad a pszichológiáról.
2011. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiket is felsoroltál, még csak nagyjából sem az APD tünetei. Felük alapból baromság is. Például:

"mondatait kifejezőek ahhoz képest, hogy csak nyolc osztályt végzett."

Minimális lélektani tanulmányok SEM kellenek ahhoz, hogy valaki rájöjjön ennek mennyire nincs értelme.


Hogy más ellenérvet is felhozzak azon kívül, hogy hülyeségeket beszélsz, fontos megemlíteni, hogy a szociopaták képtelenek magukat más szerepekbe beleélni. Alekoszra ennek kábé pont az ellenkezője jellemző. Olvasgass még egy picit utána ennek. Mielőtt okosítani akarnál.

2011. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egy egy kicsit te vagy beteg.
2011. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Asperger szindromas,tobb helyen olvastam(forumok) hogy ezt a betegseget kialtottak ki ra,es valoban nagyon sok tunet egyezik.

(hogy valami nem okes nala az tuti)

2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!