Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit énekelt Timi chen? Hogy...

Mit énekelt Timi chen? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mulán egyik dalát. Nekem nagyon tetszett:) Bár a fenn maradó 3 bejutóval nem értek egyett. Krizbai teca azért jutott be, mert vak. A fertlmes csúnya férfi/nő bohóc, azért mert bőgött. Az apprile vagy mi,meg azért mert sokan vannak.
2011. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
37%
Nem tetszett =/ valahogy nem bírom "őket" remélem érthető voltam...
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hangja van, ezért neki szurkolok.
2011. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:25


szerintem látszik, hogy ez a lány csupa szív, és nem kéne általánosítani, miszerint "nem bírod ezeket"... már megszoktam, hogy a magyarok mindenkit utálnak (még a magyarokat is), de az, hogy valaki ilyen hülye legyen, hogy ilyen előítéletek alapján ítéljen meg egy ilyen lányt, aki tényleg szerény és állítom, hogy 1000x jobb ember, mint a magyarok 90%-a (többek közt te is), hát az 1 jó nagy barom...

2011. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nagyon nem tetszett. Itt ott hamis is volt, meg úgy énekel, mintha nokedli lenne a szájában. Amikor mélyebben énekelt, akkor meg csak lepkef.ng jött ki a száján, hang nem sok.
2011. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem tetszett... lapos volt, hangja sem volt kiemelkedő... És az elsőnek üzenem, h lehet h azért jutattaták tovább Tecát emrt vak, viszont jobb hangja volt mint Csennek...
2011. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:24


Krizbai Teca azért jutott be mert vak? Ennyire ne legyél már irigy. Gyönyörű, tiszta hangja van, jó dalszövegíró. Meghatotta a közönséget mind Ő maga, mind pedig a dal. Egyetlen hamis hangot se tudtam felfedezni, még akkor se ha akartam volna. Gyönyörű volt. ^^

17/L.

2011. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
29%
"1000x jobb ember, mint a magyarok 90%-a " na ki az elfogult meg az előítéletes? honnan tudod hogy jobb ember? mert elénekelt pár számot? Pafff nagy cucc de az még nem biztos hogy belül egy romlott ember.... erről ennyit.
2011. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 valakiakitnemismersz ***** válasza:
67%
nem egy*
2011. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:49


ő nem kezdte ócsárolni a magyarokat, ellenben veled... szóval ki az aki úgy ítélkezik, hogy nem is ismeri a személyt? én sok magyart ismerek, aki saját "fajtársait" is gyűlöli, nemhogy a többit... szóval én nem úgy ítélkezek, hogy nincs semmi fogalmam arról, mit beszélek.

2011. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!