Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz mai viselkedese is...

Alekosz mai viselkedese is vicces volt?

Figyelt kérdés
A mai osszefoglaloban lenezo volt a tobbiekkel szemben a siras miatt,kemeny ficko...Annyira nem itsztelte meg a tobbieket hogy tette magat hogy alszik,egy ilyen alak nyerjen?
2011. máj. 2. 22:17
 1/9 kokakólalájt ***** válasza:
44%
Mennyit fog rontani az életeden ha megnyeri? Azokkal foglalkozz akiket szeretsz, ne azokkal akiket nem. Különben nagyon szomorú életed lesz.
2011. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lattam mas kerdeseknel is a valaszaidat kedves elso,hat tenyleg lajtosak,semmi osszefugges ,menj aludni,reg kiosztottak a pizsamakat...
2011. máj. 2. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem kedvelem Alekoszt, de ez a kérdés szerintem is szánalmas. Most mire jó "kampányolni" ellene? Úgy is tök mindegy, aki eddig szerette, ezután is fogja, volt már pár gázos akciója, ez már nem oszt nem szoroz. Ha megnyeri, nyerje meg, nem izgat. Semmitől nem lesz jobb nekem, hogy ő nyeri meg, vagy más.
2011. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyu nagy a feszültség. az ahogy most viselkednek az nem definiálja őket.
2011. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem kampanyolok es nem is szavazok csak idegesit mert paraszt.
2011. máj. 2. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom a hosszú élet ritka!
2011. máj. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gfero ***** válasza:
itt egy komoly dolog van .lehet hogy Alekosz nem tökéletes sőt de mutass egy olyan vilalakott aki az
2011. máj. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem lenéző volt, hanem sajnálta, h nem értik meg a többiek, h ő máshogy fejezi ki az érzéseit. én is ismerek olyan embereket, akik ha meghatódnak egyáltalán nem tudnak sírni.

abban egyetértek, h furán reagálta le amikor Éva sírt az anyukájától kapott levél fölött. Alekosz tényleg máshogy mutatja ki az érzelmet, de szerintem ez nem baj.

lehet, h sokan ezért is szeretik.

2011. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt az és remélem hogy nem egy ilyen paraszt fog nyerni.
2011. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!