Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezel rajongók és sorozat...

Ezel rajongók és sorozat függők! Megnéznétek ezt a sorozatot? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Biztos ti is úgy vagytok vele hogy jaj mi lesz ha vége lesz az Ezelnek? Vajon mit fognak utána leadni?

Nos, én találtam egy nagyon jó sorozatot amit leadhatnának.

Csak kíváncsi vagyok hogy lenne-e nézettsége, és ha igen akkor össze kéne fognunk és kérni az rtlklub-ot, hogy az Ezel után adják már le.

A címe Meneşke ile Halil

A rendező itt is Uluç Bayraktar

A főszereplők se lennének idegenek ugyanis Menekşe szerepét Sedef Avcı játsza vagyis az Ezelből Bahar Tezcan :)

Halil szerepében pedig Kivanç Tatlitug vagyis az Ezelből Ramiz unokája az ifjabb Ramiz Karaeski (Sekiz) vagy más néven a nyolcas.

Török számozás szerint 36 részből áll.Egy kicsit olyan mint a Rómeó és Júlia.

A tartalma röviden:

Menekşe a családjával Németországban él. Egy cukrászdában dolgozik a szerelmével Halillal aki egy Bosnyák fiú.

Sajnos Menekşét az apja,a bátyja és a vőlegénye sokszor bántja :( Ezért még beszélgetni is alig mer Halillal mert mindig attól fél hogy a család egyik tagja észreveszi őket és akkor nagyon megverik. Az apja belekényszeríti egy elrendezett házasságba. Az esküvő után másnap Menekşe öngyilkos akar lenni de a fehér kendős néni :) (aszthiszem az a nagymamája) azt tanácsolja neki hogy inkább menjen vissza Isztambulba.

A következő géppel (sajnos) utána megy a bátyja és a férje, és Halil is :) Mindenki őt keresi. De hogy ki találja meg hamarabb azt nem árulom el :)


Én már két részt megnéztem és eddig nagyon tetszik pedig nem vagyok sorozatfüggő. Lehet, hogy nem annyira jó mint az Ezel, de imádom :) Bár, az elején még annyira nem tettszett, de aztán tovább néztem és láttam hogy nem is olyan rossz. :D

Egy kicsit ez is durva, főleg ahogy szegény Menekşével bánnak, nagyon szomorú :(

Nézzétek bele ti is és írjátok le hogy szerintetek milyen! :)

http://www.youtube.com/results?search_query=menekse+ile+hali..

Igaz hogy nem magyar, de a cselekményekből nagyjából lehet érteni hogy miről van szó. Persze azért mégis magyarul lenne a legjobb, vagy pedig megtanulni törökül :P Éppen ezért, majd írok egy e-mailt az RTLKLUB-nak, hogy majd egyszer ezt is leadhatnák. Ha pedig nektek is tetszik akkor kérjétek ti is és ha sokan kérjük akkor talán meggondolják :) Kit tart velem? :)


Itt van még néhány link:

http://www.youtube.com/watch?v=N-1rWf32TL0

[link]

[link]


2011. júl. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Sedef Avcı (Tehát Bahar) és Kivanç Tatlitug (Sekiz) azok akiket a legkevésbé szeretem nézni, vagyis szerettem nézni eddig, hiszen meghaltak.
2011. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig jó sorozat. Amúgy szerintem főleg azoknak tetszene akik szerették Bahart. Sok ember írta hogy megsiratta amikor meghalt és most van egy olyan sorozat ahol ő a főszereplő :)

Bár az igaz hogy Bahar meghalt, és sajnos tényleg meghalt mert ebben a filmben egy olyan karaktert alakít aki nem olyan mint Bahar, nem olyan vidám és mosolygós hanem inkább szomorú,boldogtalan és nagyon félénk, de ugyanúgy kedves és jószívű, tehát ez tulajdonság itt is megvan :)

Sajnálom hogy nem szeretted, nekem ő volt a kedvencem :(

De attól még belenézhetsz ebbe a sorozatba. Nem olyan rossz ;)

2011. júl. 22. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én megnézném.

Bahar volt a kedvencem és Ramiz unokáját is bírtam kár, hogy meghaltak.

2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!