Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézi valaki most a discoveryt?...

Nézi valaki most a discoveryt? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Idáig semmit nem tudtunk a földönkívüliekről,mostmeg hirtelen termeszetvedo ökoterrorsták lettek?!
2011. szept. 24. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem nézem, de már akkor kiábrándultam az ilyen csatornákból, amikor hasraütés-szerűen elkezdték találgatni, hogy idegen bolygókon milyen életformák lehetnek, és ábrázolták.

Érdekes amit mondasz, ezek szerint még több ilyet kitaláltak. @.@

2011. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ujjabban bemutattak a harci eszkozoket meg ilyeneket mert jonnek tamadni mivel nem vigyazunk a foldre...globalis felmelegedes...stb... Ezert fura hogy idaig meg azt sem tudtuk hogy leteznek e mosmet mar jonnek tamadni mert szennyezuk a legkort...szerintem is kellene tenni ellene valamit de ha ilyenekkel probalnak kis felelmet kelteni hogy jobban vigyazzunk nem ilyenekkel kene ijesztgetni ha igaz ha nem...bar eleg durva rekonstrukciokat mutattak...
2011. szept. 24. 23:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!