Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek x-faktorba indulha...

Szerintetek x-faktorba indulhatnék ezzel?

Figyelt kérdés
Ezt énekelném, csomót gyakoroltam, már tudom a szövegét is: http://www.youtube.com/watch?v=J1mGWhLwu64
2011. okt. 8. 11:29
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

te beteg vagy,semmi érzéked az énekléshez ha ezt akarod énekelni,ezért azt mondom ne indulj a z x-ben mert csak kinevetnének és elküldenének a pi csába.

ebbe mindenhol bele nyúltak,nincs benne sehol egy normális emberi ének hang,akkor hogy akarod te ezt énekelni nekik???

válasz valami normális zenét ha már ott akarsz indulni és ne ilyen gépel kreált zenét.

2011. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ebben nincs is szöveg
2011. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

már hogy ne lenne szövege:

woo woo woo woo woo woo woo

woo woo woo woo woo woo woo

woo woo woo woo woo woo woo

Barbra Streisand


és amúgy is, már vagy 1 éve készülök ezzel a számmal, most nem tudnék csak úgy váltani, már tökéletesítettem a hangom, hogy el tudjam ezt énekelni!

2011. okt. 8. 12:07
 4/6 dirtboy ***** válasza:
most ugye csak vicc ez az egész???
2011. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
100%

ilyen zenét válasz ne olyan szart amit linkeltél,abból nem derül ki hogy ha netán tényleg jó lenne a hangod,bár akinek tényleg jó hangja van az nem énekel ilyen szarokat hanem választ egy jó számot. http://www.youtube.com/watch?v=bE9WR_kc-1E

egyébként is,tételeztük fel hogy tovább jutsz,gondolod hogy a mentorok várnak majd egy újabb évet rád hogy begyakorolj egy máik 3 szavas zenét?

de felőlem indulhatsz a gagyi zenéddel végül is úgyis szeretek nevetni a válogatáson,csak aztán majd ne sértődj meg ha a mentorok a sárgaföldig aláznak.

ja és azt se feledd hogy ÉN SZÓLTAM.

2011. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj nyugodtan, szeretek hülyéken nevetni, sőt, a mentorok is, tehát biztos értékelnék. ;)
2011. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!