Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki nem szimpatizál Muri Enikővel? (x faktor)

Figyelt kérdés
Annyira ellenszenves nekem ez a lány. Szerintem ő nem a zene szeretet miatt csinálja, hanem azért, hogy celebkedjen, és minél többet szerepeljen a médiában. A tegnapi előadása közben is olyan idegesítő grimaszokat vágott, meg ahogy mozog, nálam ez olyan beképzelten jön le. Meg tavaly is nyafogott, hogy ő abbahagyja az éneklést, azért mert nem jutott be. Hát ezekkel nekem azt bizonyítja, hogy tényleg csak celebkedni akar. Meg az a szerencsétlen nyilatkozat, hogy nagy koncertre és tűzijátékra vágyik. Szóval ő az, akit ebből a szériából kicsit sem bírok, irritál.
2011. okt. 16. 17:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
73%
Én tavaly sem voltam rá kíváncsi, idén meg főleg nem.
2011. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
73%
teljesen egyetértek, nekem se szimpi. ráadásul szerintem most szarabbul énekelt, mint tavaly, borzasztó volt! nem tudom hogy kerülhetett be... de úgysem ő fog nyerni, hanem 1 pasi (vagy pasik).
2011. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Sok olyat olvastam, hogy idén valószínű ő nyeri meg, mert ő a legerősebb a mezőnyben.

Nagyon bízom benne, hogy nem így lesz, mert szerintem ő pont az a fajta, aki nagyon elszállna. Nagy színésznőnek gondolom.

2011. okt. 16. 17:54
 4/66 anonim ***** válasza:
62%
nem is értem hogy az rtl honlapján hogy re*kes pi*csába van az 1. helyen? nekem is ellenszeves a zsűri is csak azért engedte tovább mert tavaly kiesett.... tuti hogy csak ezért... szívből remélem hogy kiesik minnél hamarabb
2011. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
68%
én is rühellem azt a nőt... nekem eléggé nyávogós a hangja vagy inkább ordítozós.
2011. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Bírtam mikor tegnap mondta, hogy köszöni minden férfinek aki fájdalmat okozott neki, erre Geszti bekiabált hogy szívesen :D

Nem sok alázat van ebben a lányban. Alexa pl. mennyivel normálisabb és szerény. Nem csípem az ilyen tudom, hogy jó vagyok, én vagyok a legjobb és elájulok magamtól típusú embereket, mint az Enikő.

Köszi a válaszokat.

2011. okt. 16. 18:30
 7/66 anonim ***** válasza:
68%
egyetértek veled.. borzalmas az a lány.
2011. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
61%
úgylátszik mindenkinek borzalmas... mégis 1. helyen van a toplistán -.- sztem bunda
2011. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
73%
persze, hogy bunda...
2011. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem.Pont az a véleményem,mint neked Kérdező!Hát nem tudom,de az a Hurt szánalom volt,és mindenki el volt szállva tőle-.-"
2011. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!