Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek igazságos, hogy...

Szerintetek igazságos, hogy Csaba lett a kiválasztott a VV-ben?

Figyelt kérdés
Légyszi csak az írjon ,aki nézi.
2011. okt. 16. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem, bár tényleg túl értelmes oda, nem csinálja a balhékat, amire a nézők kiváncsiak.
2011. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj hogy ez nem igazság kérdése,hanem hierarchia kérdése,őt gondolják a leggyengébbnek.De hogy a kérdésedre is válaszoljak:nem igazságos,amúgy szerintem kihívja a Verát és vissza is jön
2011. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
NEM. Undorító dolog volt. Az meg nevetséges, h Attila elkezdi, h nem fájna senkinek ha kimenne. Szerintem csak saját magát próbálja meggyőzni.:D
2011. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

(Nem olvastam az előző válaszokat)


Mert gondolj csak bele. Ha egy társaságban van x nagyjából egyforma 'életvitelű' ember, akkor az lesz a kitaszított aki a legjobban különbözik tőlük. Ez az élet. Csak itt nem tudod, hogy kik, mikor mit mondanak. Mindig van egy kitaszított, még ha azt is éreztetik az illetővel, hogy szeretik őt.

Nekem ahogy eddig lejött, nem is mondták, hogy utálnák őt. Sőt, szerintem ő látja át a legjobban a dolgokat, csak mivel nem fecséreli el a tiszteletét üres álnok szavakkal, ezért őt gondolják a visszahúzódó gyengécskének. És lehet, hogy ez tudatos nála 1 szinten. Sose lehet tudni. A többiek felvették a támadó harcos stílust, aki nem teszi, nem találják odavalónak. És tényleg, ő ehhez az alpári műsorhoz túl okos emberileg.


Nekem egyébként a kedvencem. Nem hangoztatja, hogy ő mekkora ász, hogy odáig van magával, meg vissza. Közben pedig látszik az arcán, hogy így van, de nem hangoztatja. És ettől lett ő a nem közéjük való. Nézd a száját, ahogy a széle lefelé görbül, még mikor nevet is. Mert ő a szerény, aki még ha tudja is, hogy okkal dicsérik, akkor is azt mondja, hogy nem is akkora dicsőség amit csinált. Tipikusan az a vonás, amikor valaki kevesebbnek akarja láttatni magát, különböző okokból. Pl. Ő talán azért, hogy ne ismerjék ki a többiek, csak hát éppen ez a hátránya is a dolognak jelenleg.

Nem attól lesz valaki jó fej, hogy azt híreszteli magáról, hogy mekkora partiarc. Teszi a dolgát, és ha tényleg partiember, akkor arra önmagasztaló szavak nélkül is rájön aki akar. szimpatikus nagyon nekem. De ahogy a szavazások eddig is eldőltek, sajnos nem sok esélye lesz neki. :((

A kérdésre pedig a válasz: Nem, szerintem nem igazságos.

2011. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazságos. Remélem a párbajról visszajön, mert az emberek azért kedvelik és kell egy kontraszt a villába.
2011. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem illik ebbe a 0-ás IQ-jú társaságba. Én Cristofelt vagy Veronikát küldeném haza, rémesek.
2011. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek,nem illik bele ebbe a társaságba!

Túl jófej ő ezekhez...

Nem igazságos!

2011. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se igazságos,de ez van..Azt bírtam h mindenki hozzátette h neki nagyon szimpatikus ám..Akkor miért rá tette??-.-" Nem lehet őket és Csabát össze hasonlítani mint embert.Am Eszter se csinál semmit,még annyit se mint Csaba..Remélem kihívja Verát és vissza jön..:DD
2011. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan nem kedvencem a Csaba ,de felháborított,hogy ilyen sok jelet kapott.Sajnos már az előző VV-ben sem aszerint választottak a lakók,hogy kivel nem szeretnének együtt élni,hanem taktika szerint.Az egészben az bosszant a legjobban,hogy bejött az amit Attila akart ...:(
2011. okt. 17. 12:20
 10/11 anonim válasza:
47%

nem mutatott semmit eddig


alszik,iszik ,eszik meg szarik........


nem vagyok kivancsi ra.....

2011. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!