Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez lenne az RTL Klub új...

Ez lenne az RTL Klub új üzletpolitikája?

Figyelt kérdés

8:25 szerelem rabjai

9:25 Rubí, az elbűvölő szörnyeteg

10:25 Top Shop

12:10 Astro show

13:10 A szív útjai

14:10 A szív útjai

15:10 Második esély

16:15 Sarokba szorítva

17:20 Sarokba szorítva

utána fókusz híradó barátok közt

és jön a való világ

21:00-22:05


ezt a sok hülyeséget kell nézni?

és még jövőre Forma-1 sem lesz.


2011. okt. 22. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

igen ezt a sok hülyeséget KELL nézni

odaszíjaznak a tévé elé, felpeckelik a szemhéjadat, és ülj ott, és nézd, nincs szabad választásod véletlenül sem

2011. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

olcsó műsorok

válság van

2011. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező.

Talán hallottál már az internet nevű csodáról, feltételezem igen, mivel az internet segítségével tehetted fel ezt a kérdést.

Az interneten minden megtalálható, filmek és sorozatok is, és ráadásul a letöltés is legális itthon.

Ennél fogva nem kell az igénytelen műsorokat nézned a csöves magyar adókon, hanem szedhetsz le akármilyen HBO-n futó minőségibbnél minőségibb sorozatot, akármilyen nyelven, akármilyen minőségbe.

2011. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

nem kell ba*zdmeg kapcsold át a tv-t... am igen ezt a sok baromágot sajnos elég sokan is nézik...

pl vv5... én is elkezdtem nézni de megfogattam hogy abbahagyom és inkábvb nézek discoveryt vagy valami hasznosat a sok rinyáló pi*csa helyett... sztem tedd ezt te is

2011. okt. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
NEM KELL nézni...kényszerítenek rá?
2011. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Na, a baromság terjed, az első hülyye elkezdte a gúnyoskodást, a többi meg nemhogy folytatja, hanem mást sem tud egy kivétellel, aki leírta hogy olcsó műsorok!

Egyszóval megy a népbutítás, ami a sok válaszolót már el is érte...

2011. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kicsikém, feltalálták a netet, az online-sorozatok.hu-n fenn van az eddig leadott összes sorozat, az ingyenfilmek.eu-n pedig annyi filmet tudsz nézni reklámok nélkül, hogy belegebedsz. Nem kell muszájból nézni a tévét, én pl. már nem is nézem, pedig 17 vagyok, ilyenkor mindenki tévézik, valóvilágot néz. Hát én nem... nem vagyok rászorulva. Különben is mi volnék én, báb, akit ide-oda lehet ringatni?
2011. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van más csatorna is, ha annak sem tetszik az adása akkor keress másik elfoglaltságot
2011. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó egyetértek az előbbiekkel, de hogy egy normális válasz is legyen: és is nagy hülyeségnek érzem, de a sok "általában" semmittevő nyugdíjas nénike és bácsika ezt nevezi szórakozásnak! a falunkban a nénikék állandóan Huan Migel-ről és az ehhez hasonló hülye sorozatokról beszél -.-' Szóval.. át kéne gondolniuk hogy mi kell az embereknek, MERT NEM EZ! A valóvilág még oké, de hétvégén már az miatt sincs normális film! Az x-faktor az még jó. De az ilyen nyálas és hülye szerelmes sorozatok -.-'
2011. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:29


Kicsit kijavítanálak, mert én is ebben a korban vagyok, és (ha magamat nem is számítom bele, mert én extrém eset vagyok) akkor is azt tudom mondani, hogy nem nagyon néz tv-t a korosztályunk.

Max 1-2 adást (X-faktor, VV), de ezt is egyre kevésbé.

2011. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!