Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett Baricz Gergő...

Hogy tetszett Baricz Gergő tegnap esti előadása?

Figyelt kérdés
Nekem Gergő a kedvencem, már a műsor elejétől fogva, de néha ez énekében nagyon mélyen énekel, és olyan mintha hamis lenne, és erőltetett, bát nem tudom, hogy ezt direkt csinálja, vagy így jön neki. A tegnap az elején az a rész, amikor gitárral énekelt nagyon tetszett, és tiszta is volt. Szerintetek?
2011. nov. 6. 13:11
 1/8 anonim válasza:
szerintem az a gond, h a számok, amiket kap azok pocsékok. A legjobb előadása még mindig az volt amivel a válogatásra jött. Néha nekem is hamiskásnak tűnik, de ha jobb számok lennének, ezek nem jönnének ki.
2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

nem nagyon.

ő az a szereplő,akiről fogalmam sincs hogyan kerülhetett be egyáltalán a műsorba és azt sem értem miért tartják bent.

hamis,uncsi,csúnya.

2011. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi.

Szerintem is, mióta van mentora, egyre rosszabb:(

2011. nov. 6. 14:44
 4/8 anonim válasza:

14:44- :DDDD Igen, van benne valami


Az első produkciója, ami még a válogatáson volt, az engem nagyon tetszett, de most olyan, mintha egy teljesen más Baricz Gergő kerül a színpadra.

Az első produkciója őszinte volt, mély, átszellemült és karakteres. És akkor valójában ő volt, ezért volt átható.

Most én egy kis ' wannabe ' - séget vélek felfedezni.

2011. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért eröltetik nála ezt a nagyon mély, rekedt éneklést! A hülye is hallja, hogy nem ilyen eredetileg a hangja, direkt rekeszti, állandóan, ami nagyon fülsértő már. Az elején nekem is tetszett, mikor énekelt, és nem erőltette a Charlie féle hangot.
2011. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lenne ha nem erőltetnék ezt a rekedtséget amikor énekel. Nagyon nem áll jól neki, pedig nagyon tehetséges. A dalválasztások sokszor rosszak. Amikor Little Less Conversation-t énekelte az nagyon jó volt. A tegnapi is lehetett volna olyan színvonalú ne nem adta volna a rekedt hangokat. Mindenesetre én nagyon bírom őt, csak félek, hogy Keresztes Ildikó elrontja és ez miatt esik majd ki korábban.
2011. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 15:54

Igen, nekem is az nagyon tetszett. Ott nem erőltették ezt a rekesztést, sokkal jobb volt.

2011. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszik a hangja főleg mikor olyan rekedten énekel mindig KLN jut eszembe akinek szintén nem jött be a "hangja" de vannak egész szép pillanatani.
2011. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!