Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Kinga és...

Mi a véleményetek Kinga és Attila táncos vitájáról?

Figyelt kérdés
Kinek volt igaza? Ki vitte túlzásba?
2011. nov. 21. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinga egy rinyagép, próbál mindent Attilára kenni. Egyszer ezt mondja,egyszer azt...Remélem az Eszter kiviszi majd:D
2011. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most egy az egyben Attilának volt igaza. Fölajánlotta Kingának hogy menjenek Kinga szüleihez,erre az a primitív nő elkezdett a szokásos alpári stílusában örjöngeni. Pedig most aztán semmi rosszat nem tett Attila,most aztán nem lehet ráfogni,hogy ő provokálta ki a veszekedést.
2011. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a szituban Attila pártját fogtam.
2011. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben Attilának volt igaza. Nem is értem min akadt ki Kinga. Attila leszarta az elejétől a táncot, mégis megcsinálta a kedvéért, ráadásul jó is volt, dolgozott rajta. Aztán abba is szó nélkül belement, hogy kinga találkozzon a családjával, holott ő is találkozhatott volna a haverjával és a kutyájával. Kinga meg minden ok nélkül elkezdett hisztizni, hogy ő nem akarja bemutatni a szüleinek. Szerinte a szülei nem nézik a műsort?? nem látják, hogy jóban van vele? Nem tudnák, hogy a játék miatt vitte oda? Hisztis idióta. Eddig még úgy ahogy bírtam, de ezek után...
2011. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinga szertintem személyiségzavaros, egy jókora elkényeztetettséggel megspékelve. Szerintem az zavarta, hogy megmondták neki, hogy mit csináljon (Attilával táncoljon) és ez zavarta hisz ő mégiscsak Paris Hilton, barbi baba és egy királylány három az egyben.
2011. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Attilának van igaza.
2011. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindketten hülyék.!
2011. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyék bár Attila néha kicsit cukkolja a Kingát, de ez nem ok arra hogy előjöjjön a hisztigörcs a csajból. És ez a táncos vita is durva volt
2011. nov. 23. 00:28
 9/9 IDP 914 válasza:
Eggyértelmű hogy az Attilának van igaza!!! A Kinga miatt kezdett bele az egészbe és utána még hisztizik a Kinga,,és ráadásul olyanokat mond h a szülei utálják az ilyet eggyik RTL-es műsorban ott mondták h szeretik az Attilát meg minden..és amugy szerintem az ő táncuk volt a legjobb és Attila jol táncolt,ők nyerték volna..:/
2011. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!