Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mutogatnak állandóan a...

Miért mutogatnak állandóan a filmekben, sorozatokban kékszemű embereket?

Figyelt kérdés

Barna szeműeket alig, vagy ha mutatnak is, 2 másodpercig, vagy éppen behunyt szemmel.


Mintha utálnák a barna szeműeket.


A reklámokban elhiszem, hogy a termékekhez "illeszkedő" szemű embereket mutogatnak: Víz -kék szem.

De a filmekben miért kevés a barna szemű?


2011. nov. 25. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mi olyan szép egy kék, szürke, vagy zöld szemben? Semmilyen érzelem nem látszik benne. A barna szem melegséget áraszt és jobban látszik benne az érzelem, szenvedély.
2011. nov. 25. 16:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,nem a szemszín számít. Az összhang. Láttam Én már kreol bőrű,gyönyörű nagy szemű,mandulavágású fekete szemű lányt,gyönyörű,ívelt szemöldökkel. Bármelyik kék szemet kenterbe veri. Barna szem is lehet nagyon szép,ha meg van az összhang.
2011. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán, mert jobban látszik a világosabb szemen a pupilla, és ezáltal kifejezőbb. Gondolom én. De különbséget tényleg nem kéne tenni köztük, a barnának is vannak árnyalatai.

Szeretem a világos színt, kéket, zöldet, én is jobban örülnék, ha ilyen színű lenne a szemem, de hát, barna szeműnek születtem, ez van.:-)

2011. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!