Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A ValóVilág éjszakai adását...

A ValóVilág éjszakai adását hol lehet megnézni (ami 22-6 óráig megy a neten elvileg)? Én egyszerűen nem tudom megnézni!

Figyelt kérdés

Rámentem már többször is a valovilag.hu-ra és a főoldalon jobb oldalt volt egy olyan kis képernyő, hogy Élő közvetítés a villából. Rámentem az okéra, és MINDIG azt írja ki, hogy "Az adás pillanatnyilag szünetel"... pedig éjfélkor néztem! Meg hajnali 1-2 óra körül, szóval mégcsak nem is az, hogy nincs benne az időkorlátban...


Csak kamu lenne az élő adás, vagy csak valami kéne ahhoz, hogy a gépem lejátssza, vagy csak szimplán tényleg éppen olyankor szünetel? :O


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 8. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó helyen keresed, mert onnan elérhető. Az adás nem non-stop, hanem szakaszos. Ha bármi történik ami a következő összefoglalóban tartalmat adhat, akkor az adást leveszik, hogy ne tudd előre mi történt, vagy melyik esemény mivel van kapcsolatban, hogy folytatódik, stb...

Csak azt nézheted, amikor semmi érdekes nem történik.

2012. jan. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezt valahogy lilu elhallgatja az nézőközönség elől. De tegnap még valahogy normálisan tudtam is nézni. Nem tudom neked miért, de én 23:40-től 00:41-ig tudtam nézni. És akkor se megszakadt, hanem leragadt egyszerűen a szemem. :D
2012. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

éérteem!!! :D

hát tegnap nem néztem,eddig 2x próbálkoztam, vagy 3x...

akkor gondolom olyan semlegeseket nézhetek, mint pl. esznek/alszanak/cigiznek/fürdenek ( :P ) meg ilyen eseménymenteseket? akkor okés:)



köszönöm!:)

2012. jan. 8. 12:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Múltkor például mutatták a kiesők titok-levelét, tehát előre tudtad mi volt. Az utána való veszekedésnek viszont csak az elejét.

Illetve az online adásnál nincsenek összevágva a jelenetek, lehet mást mutatnak mint aki beszél, így a lényeget lehet csak áthallod egy vak területről.

2012. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, tegnap például Csaba mesélte a szaunában Kingának és Fecónak, hogy ő járt a rendőrtiszti főiskolára, és már csak egy fél éve volt hátra a diplomáig. Erre a beszavazás előtt hívták fel, hogy kirúgták onnan. :D Na ezen szakadtam, de Fecó meg Kinga is, de még ő maga, Csabi is.
2012. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 perc késleltetéssel tudod nézni. És nem igaz,hogy nem mutatják azokat amik az összefoglalóban vannak,épp ezaz,hogy végig tudod nézni,hogy mi volt előtte,közben és utána. Az összefoglalóban összevágva vannak az események.

Valahogy nekem eddig mindig sikerült kifognom..

És nem kamu.

Itt vannak az eddigi éjjeli közvetítések:

[link]

2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!