Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz folytatása a Sámán...

Deidara sempai kérdése:

Lesz folytatása a Sámán Királynak?

Figyelt kérdés
A Sámán Királynak csupán 64 része van. Ez világos. De az utolsó rész eléggé érdekesen fejeződött be. Ezért gondoltam, hogy rákérdezek: 'Lesz még folytatása?'
2012. jan. 14. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok sorozatnak van olyan utolsó része, ami sejtet folytatást, vagy elkezd kibontani valami új szálat és felkelti az érdeklődést, vagy váróssá teszi a lehetséges folytatást. Ettől függetlenül ha nem rendelik be az új évadot, akkor teljesen mindegy milyen vége volt, mert nem lesz több rész.
2012. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a folytatás vagy megragadott a sztori, akkor javaslom kutasd fel a mangát és kezd el azt olvasni. Azt bizonyosan végig viszik, míg második évadra nem sok lehetőséget látni.
2012. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem sámán királyos oldalam is van :P Magyar országon, sem amerikában nincsen anime formájában ilyen. Japánban ki tudja... sajnos onnan, ha nincs angol szinkron akkor nem kerül ki, de valószínűleg nincsen egyáltalán. A mangaát tényleg olvassd el, mert ha folytatják, akkor ott biztosan. De vigyáz! A manga és anime ég és föld! A manga az eredeti és leghoszabb változat, bár a megfilmesített rajzfilmben kb 3-4-5 menga rész minősül 1-nek. + sok a kihagyás az animében. Az én oldalamon saját 2. széria van. Értsd: Sejtelmes vége van az animénak, így nem fanficet, hanem egy valódi, irtóra hosszú folytatást írtam rá, ami több száz részes és követi az eddigi szereplők énjét, karakterét, valamint a manga alapján is történik, szóval én a kettő összevonásával gondolkozom. :)
2012. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a sámán király második évada de Magyaországon nincsen sajna :D:/
2012. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!