Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Yugioh című sorozat lesz még...

Yugioh című sorozat lesz még Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mert azt tudom hogy az 1.évad végig lement meg a GX fele, de többet nem terveznek leadni valahol?
2012. jan. 15. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. :(
2012. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kis indok is kellene csak azt nem írtam a főkérdésbe :D
2012. jan. 15. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
lessz (van) yugioh 5d de egy nagy rakász sz***r mert arról szól az egész hogy motorozás közben kártyáznak olyan lapokkal melyeket eddig nem ismerhedtünk...szürke keretes meg ...STB...
2012. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szokása szerint RTL abba hagyta a szinkronizálást a Duel Monsternek(eredeti) az első évad után. Pedig milyen kár, az volt az egyetlen jó a többi GX meg fäszság már mind rossz.
2012. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A GX-nek az egész 1. évada lement az A+-on (Animax előde), de jobb is, azt a béna 4Kids-es változatot nem szívesen nézném, max nosztalgiából a magyar részeket. Amúgy nekem mindegyik Yu-Gi-Oh! sorozat más miatt tetszik, pl a DM alapjában véve kedves nekem, mert hát az első animéim egyike, és kisgyerekkori emlék, aztán a GX kicsit lecsúszottabb volt, a történet annyira nem tetszett, talán hogy voltak benne visszautalások a DM-re, mint pl Ré Szárnyas sárkánya, ami a DM-ben és a GX-ben is egyaránt a 88. részben jelent meg, ha jól emlékszem, a 5D's-ben a története ragadott meg, a történet előrehaladtával nagyon izgalmas, és a szinkró idézés is dobott rajta szerintem, és pont ma végeztem a ZeXal első sorozatával (van ugye még azon kívül a most futó ZeXal II. (second)), amiben a párbajok nyűgöztek le - nem voltak elnyújtva 6 részen keresztül, mint anno Yugi és Kaiba játszmája a Párbajvárosban, és megvolt bennük a kellő izgalom, meg hogy meg voltak animálva a számos lapok, és még 1-2, az nagyon tetszett :D
2013. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!