Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek jók lesznek az...

Szerintetek jók lesznek az m1-en a Formula-1 kommentátorok?

Figyelt kérdés

Mezei&Wéber páros?


Palik és Czollner páros lenne az igazi!


2012. jan. 28. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mezei Dániel stílusát nem bírom elviselni, legalábbis amit a MotoGP-ben lenyomott az borzasztó volt. A Wéber Gabi szimpatikus gyerek és igazából van neki egy olyan különlegessége, hogy amiről pofázik még ért is hozzá. Aggályosnak tartom a kettejük összerakását, mert félő, hogy a Mezei alfahím akar majd lenni és ez rányomja majd a műsorra a bélyegét, nem beszélve a hozzá nem értéséről.
2012. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Gáz lesz csakúgy mint eddig bármelyik páros. Mezeit bedrogoznák akkor talán elviselhető lenne, de Wéber makogásán az sem segít. Palikot meg Czolnert tv közelébe nem engedném többet, az már tényleg a legalja lenne.
2012. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szujó Zoltánt ültetném oda, sokkal jobb lenne.
2012. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sztem egy Kiss Ádám,Csenki Attila páros lenne a legjobb és hogy vki értsen is hozzá még wébert odaraknám:D
2012. febr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy ideig nagyon drukkoltam, hogy Gundi kapja meg, de nekei valószínűleg sok lett volna. Wéber ért hozzá, Mezei meg közvetítő, biztos, hogy az első néhány futamon kritikán aluli lesz, de hamar belejönnek. Remélem, az RTL klubon "megszokott" idióta stúdióbeszélgetést kihagyják, vagy legalábbis más formában adják elő.

És jól jönne, hogy pl. éjccaka az m2 ismételje a versenyt, ha napközben nem tudná megnézni valaki :b

2012. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én amelyik forma-1 et megtudtam nézni azt megnéztem.

Szerintem Palik és Czollner nagyon jó párosítás volt.

2012. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!