Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz dominó nap 2012-ben?

Lesz dominó nap 2012-ben?

Figyelt kérdés
Imádom a dominó napot minden évben nézem!!!! Idén is lesz?????

2012. jan. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly, és tavalyelőtt sem volt finanszírozási gondok miatt. Még mindig válság van, ez alapján akár idén is elmaradhat. Még csak január van, az esetleges novemberi eseményt később szokták bejelenteni.
2012. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen sajnos elég valószínű hogy elmarad, pedig eddig én is végignéztem az összeset, és tényleg nagyon hiányzik már 2 éve. Így volt ez a Fort Boyard-al is annak idején, bár a kettő nem sok mindenben hasonlít egymásra de akkor az is egy kicsit szíven ütött, mert gyerekkorom kedvenc műsora volt, nem különben a Dominó Nap. :(
2012. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Hát akkor csak reménykedni tudunk!!!
2012. febr. 2. 20:18
 4/7 anonim válasza:
Én is szeretem a dominó napot, és én is nézem a kezdetek óta. Mr. Domino mindíg meglep bennünket. De sajna egy ilyen esemény rengetegbe kerül, úgyhogy lehet, hogy idén sem lesz. :(
2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 marsoska válasza:
Idén sem lesz, ez már biztos.
2012. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kéne üzenni nekik. Reklámozzanak nagy cégeket, lehetnének kólásüveg alakú vagy bármi. A cégek fizetnének a reklámért, és lenne elég pénz.
2012. okt. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*** lehetnének kólásüveg alakú dominók vagy bármi...
2012. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!