Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért mondogatjátok állandóan,...

Miért mondogatjátok állandóan, hogy Csaba intelligens?

Figyelt kérdés
Szerintem aki intelligens, az nem megy be egy ilyen műsorba.És ezzel Csabika már mindent el is árult magáról.
2012. febr. 4. 15:01
1 2
 1/13 Darkkingdom ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy tisztában az intelligens szó fogalmával!
2012. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon is tisztában vagyok vele.Mert szerinted, egy intelligens ember mit keres egy ilyen szennyműsorban?Meg akarja váltani a világot, vagy mi?
2012. febr. 4. 15:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Különben is, ide szórakoztató egyéniségek valók, róla meg a legjobb indulattal se lehet elmondani, h szórakoztató.Ráadásul nagyképű is lett mostmár.Nem is értem, h mit keres ott, abszolút nem tévébe való.
2012. febr. 4. 15:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ki akarta próbálni magát, ennyi.
2012. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak ez nem sikerült neki! Unalmas egy alak!
2012. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem unalmas..mondjuk én nem csak néha nézem és akkor is a online közvetítést,de unalmasnak nem mondanám.. sőt az online adásba Attila unalmasabb,mint Csaba.

És én inkább úgy mondanám,hogy ő a legintelingesebb odabent.

2012. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Azt állítod róla, hogy azért nem intelligens, mert bement, + azt mondod egy szenny műsor. Akkor kérdem én, kedves kérdező, Te mi vagy, ha nézed, és tisztába vagy a szereplők tulajdonságaival? És az nem válasz, hogy egy-két részt megnézel, mert úgy se hiszi el Neked senki.
2012. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, én minden nap megnézem.De más dolog nézni egy műsort, meg más dolog a szerepelni benne.
2012. febr. 8. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja,ha szidod akkor mi a f.szért nézed ?
2012. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát rá nem is vagyok kíváncsi, jó lenne, ha minél hamarabb eltakarodna.De most, h Kinguci kiesett, van remény erre.
2012. febr. 13. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!