Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Dya szerelmes a Fecóba?...

VV Dya szerelmes a Fecóba? Mit csináltak ebből a műsorból? Az egész egy kabaré!

Figyelt kérdés

2012. febr. 23. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Senki se hiszi el, nyugi
2012. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont a finálé előtt kellett kiábrándítani a népet? Ki fog így szavazni? Vagy már nem is érdekli őket?
2012. febr. 23. 22:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez egy vicc,nagyon gagyi,valami hihetőbbet kellett volna kitalálniuk a szerkesztőknek.

Amúgy ez a tegnapi összefoglalóban volt,vagy ma lesz? Csak fél füllel hallottam.

2012. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 alkesz éva ***** válasza:
100%
Dya szerelemes Fecóba??? Nem túl kreatívak a szerkesztők.
2012. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ma este lesz :S
2012. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tegnap mutatták, hogy mi lesz a mai adásban.

De hogy gondolták, hogy ezt elhiszik az emberek??!

2012. febr. 24. 12:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem,főleg,hogy Dya nem mutatott érdeklődést Fecó iránt,amikor még bent volt,kiesése után meg összejött az arabbal,nem jut eszembe a neve,ja Shadival,ha szerelmes lenne Fecóba ,nem jött volna össze rögtön Shadival... Szóval sz.r az egész úgy ahogy van.
2012. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kamu az egész én is ledöbbentem, hogy mernek ilyet kitalálni. Én nem is emlékszem arra h valaha is Dia meg Fecó olyan nagyon jóba lettek volna, h megtudta volna őt szeretni. De szerintem amúgy az is kamu h Péter meg Veronika lefeküdtek, kellett a show, sztem alacsony a nézettsége a műsornak, ezért is fejezik be hamarabb, és küldték be pár napra a lakókat h fokozzák a dolgokat. Eddig azthittem h a valóságshowknak van némi valóságalapjuk, de azért ezzel igencsak lebuktatták magukat a műsor szerkesztői
2012. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg a másik, h most is Fecó vezet a szavazatokkal. Logikus h attilát többen szeretik kint, és esélyes a nyereményre. Kitették az állást képpel együtt, h így húzzanak le több pénzt, h szavazzanak gyorsan jó sokat az Attilamániások. Hülyének nézik az embereket nagyon ebben a szériában.
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem az az erzesem,hogy keves volt a nezetseg a szerkesztok megkertek jojjenek valami joval.Ezek meg ossze vissza talalgatnak,Dya szerelmes Fecoba,Eszter mu terhessege,Peti d...ja Veronikat.Orulet,egesz egy vicc...
2012. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!