Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Szeretnék jelentkezni!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szereplőváogatás, RTL Klub

2012-03-13 18:32  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A 269/270-es hozzászólónak:
1: Abban igazad van, hogy járni kell a castingokat szorgosan. Csak az a gáz, hogy ritka az ilyen amikor konkrétan amatőröket keresnek, legtöbbször mi, akik szívesen kipróbálnák magukat már csak a végkifejletet látjuk a TV-ben. Merthogy a hivatásos színészekkel próbálkoznak általában, és ritka az amikor így "kockáztatnak". Pedig kár. Mert lehet hogy nincs róla sokunknak végzettsége, attól még lehet hogy lennénk olyan jók, mint azok akik tanulták. Vannak kiaknázatlan tehetségek én úgy gondolom. Ja és azt is vedd figyelembe, hogy külföldön évente hány sorozatot indítanak, filmet készítenek. Úgyhogy úgy gondolom, hogy sokan próbálkoznánk de sajnos nincs mire. :(
2: és csak jelezném, hogy de igenis ígértek, hogy jeleznek hogy mint s hogy.
"Amennyiben rákattintasz a visszaigazoló linkre és ezzel elfogadod a fenti nyilatkozatot, hamarosan megkapod az információt a válogatás időpontjáról és helyszínéről."

Ennyi.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 271/601Időpont 2012-04-26 12:09 Privát üzenet
M@x nevű felhasználó válasza:

Khm...azt írták, hogy minden korosztályból kutatnak amatőr emberek után...gondolom megadták volna hogy milyen korúakat keresnek...tehát semmivel se indulnék hátránnyal...meg az milyen már hogy nem hívnak be mindenkit? Legalább valamit mondanának hogy ratyi vagy nem érsz semmit keresgélj máshol... De semmit se kaptam! Tájékoztatni viszont kötelesek lennének. Áhh amint lesz pénz a telómon szólok nekik...tegnap este lebeszéltem -.-
Fogok is majd járni castingokra...nem emiatt fogom feladni...nagyon akarom sikerülni is fog!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 272/601Időpont 2012-04-26 15:08 Privát üzenet
héééééé hogy kell be írni azt a telefonszámot amit hirdet abban a reklámban hogy szereplőket keresnek? mert a videó alján ott van hogy ügyfélszolgálat....és felhívtuk és azt mondták hogy nem itt kell és letették...én sem értem :(((((

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 273/601Időpont 2012-04-26 19:43 Privát üzenet
azt írják hogy jelentkezési határidő : 2012.április 30 éjfél......ezt ott írják ahol ki kell tölteni a korod stb...tehát utána kezdődik a casting????

# 274/601Időpont 2012-04-26 19:54 Privát üzenet

Srácok lehet... na, addig várok... xDD

# 275/601Időpont 2012-04-26 21:11 Privát üzenet
Én holnap megyek castingra... Esetleg még valaki innen jön? :) Szerintetek mit kell majd csinálni? Adnak egy szöveget, aztán tanuld meg, és játszd el?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 276/601Időpont 2012-04-26 21:40 Privát üzenet

Amúgy az elejétől fogva ott volt a jelentkezési határidő? :D

# 277/601Időpont 2012-04-27 13:04 Privát üzenet
Én Szujó Orsolya vagyok 12 éves
Én is jelentkeztem a szereplőválogatásra (képpel) még szombaton de még mindig nem telefonáltak
Szerintetek van esély hogy felhivnak?? Csak mert úgy szeretnék elmenni arra a castingra

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 278/601Időpont 2012-04-27 13:47 Privát üzenet
nem, én is tegnap vettem észre, csak meg akartam nézni hogy lehet-e még jelentkezni

# 279/601Időpont 2012-04-27 13:50 Privát üzenet

Akkor szerintem lassan indul az akció xD

# 280/601Időpont 2012-04-27 15:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eltűnt a Sonadoras a Cool TV-ről! Hogy gondolták ezek a szemétládák, hogy csak úgy egyik napról a másikra leveszik a műsorról, és nincs is kiírva, hogy mikor lesz a következő rész?
Hol tudom megnézni? Lemaradtam a műsorról, NAGYON FONTOS
Mi a véleményetek erről A Szövetség című műsorról, ami most az m1-en megy?
Ki nézi egyáltalán még a VV-ot? Mi a véleményetek erről a műsorról? Szerintetek igazából úgy zajlik, ahogy látjuk, vagy megvan a foratókönyv?
Végles levették-e a müsorról az éden titkai c. filmet? Miért? Mikor lesz folytatás?
Honnan lehet letölteni a Sumák dumák (valahol Állati dumák néven fut) gyurmafilm újabb évadainak részeit magyar szinkronnal (valamikor az RTL Klubon ment szombaton meg vasárnap..

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2014, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu