Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
 311/607 anonim válasza:
74%
Bocsi hogy nem fejeztem be az előző bejegyzésemet de véletlenül elküldte. Az a lényeg hogy jelentkeztem másnap kaptam egy levelet hogy erősítsem meg a jelentkezésem. Másnap (márc.15.) jött a telefon hogy (csütörtök) hogy jövőhét pénteken mehetek. Ott alákellett íratni egy titoktartásit hogy nem mondhatok semmit a válogatásról se a sorozat címéről amit akkor már tudtunk. És azóta várok hogy értesítsenek de szerintem már nincs reményem.
2012. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/607 anonim ***** válasza:
100%
de te legalább ott lehettél....és ha kell egy mellékszereplő téged hívnak be és nem minket mert téged már "ismernek" valamennyire...legalábbis biztosan valamit el kelet játszanod és már tudják milyen vagy......szerintem nem kellenek bele ilyen tizenévesek pl max13 vagy ....ha lesz benne gyerek az is egy -kettő az is a stáb rokona
2012. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 313/607 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora nagy kib*szás! legalább egy levelet küldhettek volna,hogy bocs,de téged nem hívunk be,és mi meg akkor nem reménykedünk -.- birom az RTL-et de ez...
2012. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 314/607 anonim ***** válasza:
100%
még egy dolog:Lehet gonosz leszek,de nem érdekel.Remélem hamar lemegy a műsorról ez a sz*r...(mondhattok irigynek,mert kcisit az is vagyok,de inkább dühös amiért egy árva szót sem irtak)
2012. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/607 anonim ***** válasza:
100%
nincs ránk szükségük.....ennyi......mi megpróbáltuk de ők jártak rosszul....nekünk még lehet hogy lesz ilyen esélyünk ;)
2012. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 316/607 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat!! Én örülök h nem kerültem be, ez nem is olyan jó sorozat!! Ch....sorozat??
2012. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/607 anonim ***** válasza:
100%
:D de amúgy tényleg ....nem kaptunk volna nagyobb szerepet egy halott embernél....szerintem a szereplők ott már régen megvoltak...ne mondjátok már hogy a stáb családtagjaiból egy se szeretett volna benne szerepelni! én még mindig nagyon szeretnék be kerülni csak az a baj hogy látom hogy nincs sok esélyem rá
2012. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 318/607 anonim válasza:
74%

Én voltam, visszahívtak, szerződtünk és szerepet is adtak, már le is forgattuk.

Rövid szerep volt és egyáltalán nem olyan karakter, amilyet szerettem volna (sőt), a forgatás pedig elsősorban várakozásból áll, időigényes és macerás, mindent többször megismételtetett a rendező, néha ő maga sem tudta, hogy miért. Mindez reggel héttől este 8-ig. A főbb szereplőknek 4 napon keresztül. Fárasztó ám!


Annyiból jó élmény, hogy én még nem láttam ilyet, de lehet hogy elég is volt belőle - a gázsi pedig olyan, mint amilyet egy statisztának adnak jobb helyeken. Inkább ráfizetés, pláne ha valakinek még szállást, közlekedést stb. is kell fizetnie.


Akik szerettek volna bekerülni és nem hívták őket, azoknak azt mondanám, hogy egyrészt még hívhatnak, mert még hátravan jónéhány epizód forgatása, kábé a fele.


Másrészt pedig csak akkor hívnak, ha véletlenül olyan karaktert keresnek, mint Te vagy. És ha nekik tizenévesből mondjuk 2 fő 14 éves, ártatlan tekintetű leányzó kellett csak, akkor hiába vagy tehetséges és dögös 18 éves, ha pont nincs ilyen szerep, akkor nem fognak hívni. Hát így valahogy.

2012. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 319/607 Kiss Bianka válasza:
100%
Ez fura... én is jelentkeztem és állandóan csekkolom a postafiókom, de sehol egy értesítés... Pedig a visszaigazoló levélben azt írta, hogy HAMAROSAN felveszik a kapcsit, hogy hol meg mint lesz.. Azóta is várok ;)
2012. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/607 anonim válasza:
100%
Az a válasz alighanem egy automatikus válaszüzenet, és valójában semmit sem jelent, csak azt, hogy megérkezett a postafiókjukba az email.
2012. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!