Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hat napja jelentkeztem az...

Hat napja jelentkeztem az x-faktorba és azt írták hamarosan jelentkeznek, de még nem történt semmi. Szerintetek miért nem hívnak? Valahogyan el tudnám érni őket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A másik sorozatnál van akit két hónap után sem értesítettek. Várj türelemmel, mert azzal úgysem jutsz előrébb hogy mindig kérdezgeted hogy mi van már. Nagy eséllyel el sem jutsz olyan szintre hogy személyesen foglalkozzanak vele, vagy pedig valamilyen sablon szöveggel leráznak.
2012. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lol, még lehet egyáltalán jelentkezni?

Hát eléggé el lehetnek foglalva, mert a második rostánál tartanak, és még azokat se értesítették, akik azon túl vannak. Szóval gondolom felesleges túráztatni magad rajta. A műsor csak ősszel lesz valamikor adásban, addig meg még baromi sok idő van.

2012. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Április 30-ig lehetett jelentkezni és én pont aznap adtam le a jelentkezésemet.Tudom hogy nagy valószínűséggel esélyem sincs arra,hogy felfedezzenek,mert az élő showhoz (vagy még előbb ) igencsak sok pénz meg kapcsolatok kellenek,de az egyik legnagyobb álmom az hogy,hogy énekes legyek,és így legalább tudom azt hogy én megpróbáltam és nem voltam gyáva.Szóval így valamivel jobban érzem magam...Nagyon remélem,hogy legalább arra méltatnak majd,hogy felhívnak...
2012. máj. 7. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!