Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy FULLHD LED tv-t vettem....

Egy FULLHD LED tv-t vettem. Ezeknél a készülékeknél az N Hz vagy az N ms adatok befolyásolják a képfrissítés gyakoriságát, vagy akár mindkettő? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Amit vettem az 400Hz-s. A boltba egy fullhd demo ment, ott semmi elmosódás nem volt, a kép meg túűéles volt. Most az xbox360 játékkonzolomat rákötöttem, és megtudtam ismerősöktől meg neten néztme hogy az xbox 60Hz-nél nem tud többet, és mikor xboxon játszok minimális képelmosódás tapasztalható, de csak nagyon minimális, szinte észrevehetetlen, de mikor HD adást nézek semmi sincs, azért ilyet vettem mert többen is mondták hogy 400Hz-n már nincs elmosódás, főleg a sportműsorok jobban élvezhetők vele. Valamit nem lehet trükközni a beállításon hogy 60Hz-n is jobb legyen?
2012. jún. 9. 08:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!