Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek Jó lenne ha...

Szerintetek Jó lenne ha esetleg a Disney Channel csatorna helyett visszajönne A rég Foxkick vagy hogy kell leírni, vagy a Jetix? Ja és persze a régi mesékkel amik azon a csatornákon szokott menni?

Figyelt kérdés
Nekem az lett volna az ötletem hogy valahogy be kellene szüntetni a Disney Csatornát csak egy két ilyen film vígjátékot meg átrakni más csatornára. Hogyan tudok közbelépni vagy ilyesmi? Segítsetek Help Me!
2012. szept. 2. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A Disney Channelnél minden csak jobb lehet. Egyébiránt szerintem nem lehetne sokat tenni ellene. :(
2012. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha ez a helyzet énse tudok semmit.
2012. szept. 2. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled, a Disney Channel tényleg borzalmas. Tényleg régen volt a legjobb, amikor még Fox Kids és Jetix volt a neve. Amikor Disney Channel lett, akkor egy picit már érezhető volt a színvonal zuhanása szvsz, de szerintem még mindig jó volt. Az évek alatt viszont tényleg katasztrofálisan borzalmas és idegesítő lett. Mondjuk tv-t se nézek már mióta, szóval nekem mindegy.


Hogy mit lehetne tenni? Sajnos semmit. :( Talán lehetne írni a Disney-nek, de nagy valószínűséggel nem fognak foglalkozni vele. A Nickelodeonnak is írtam már ilyen tekintetben, hogy miért nem hozzák vissza a régi, közkedvelt műsoraikat, de tojtak válaszolni. Ezek a nagy cégek valamiért nem foglalkoznak a kisemberrel. Úgy vannak vele, hogy "ez van, egyed, nem kapsz mást!" Rossz, de nem lehet mit tenni.

2020. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!