Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történhetett ezekkel az...

Mi történhetett ezekkel az emberekkel, akik a "Bebukottak-A BETILTOTT FILM. Avi " című 1984-1985-ös években készült riport-dokumentum filmben szerepeltek a Tököli fegyintézetben?


#Bebukottak-A BETILTOTT FILM.avi #Tokoli fegyintezet
2012. dec. 12. 16:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Allitólag a nagydarab bajuszos tisztességes emberként élt, családja van, de valaki írta azt is, hogy 2010-től újra börtönbe került, emberölésért ül 15 évre.


Nagy Józsefről (aki folyamatosan cigizik a riportban) olvastam, hogy öngyilkos lett, de azt is, hogy mondhatni normális körülmények között él.


[link]

1988-ban készítették róla filmet Céllövölde címmel. Ő ölte meg az apját, aztán elment bulizni a haverjaival és 11 évet kapott.

[link]


[link]

A kis Steve Buscemi öngyilkos lett még a 90-es években a szabadulása után.



[link]

Ő kinn van, és elég tisztessegesen él.

Van ahol azt olvastam, hogy róla készítették Kain gyermekei címmel filmet. Máshol azt írják, hogy ez egy hamarosan bemutatásra kerülő film, ami megmutatja hogyan élnek most az egykori riportalanok.

[link]


Sári László

A cigány gyerek, akit becsicskáztatnak, szintén tisztességes ember lett, az különben se volt hivatásos bűnöző, egy nemi erőszakért került be.


Bodó Sándor

Aki az előzőt verte, gyilkosság áldozata lett 1996-ban.


A cella-bandából a magas barna cigánygyereket felfedezték itt a youtube-on, az börtönből ki, börtönbe be.


A kisebbik cigánygyerek aki elsőnek megy köcsögölni az Elüldözöttek dokumentumfilm főszereplője.

2012. dec. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Aki elsőként vitte be az újoncot ("köcsögöt") a Wc-be fajtalankodni..ő Lakatos Ferenc (Kutya)


[link]


Öccse Lakatos Oszkár, beceneve Szotyi szintén homoszexuális fajtalankodó.

2012. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
A karácsonyfa (penge) lenyelő, trisós szívogatós srác, aki öngyilkos lett neve Zsolt.
2012. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Szergej55 ***** válasza:
100%
Készül egy dokufilm Káin gyermekei címmel (az anyag egy része a neten fent is van). Ebből kiderül, hogy az apagyilkos, Pásztor Pál kiszabadult, és bár eléggé rossz körülmények között, de szabadon él. Nagy József Gábor, aki a nevelőtanárát szúrta le Aszódon, mindenféle kisebb bűncselekményt elkövetett azóta (nem súlyos dolgokat), egyszer bíróságra járkál, máskor nyugton marad, de most azt hiszem, nincs börtönben. A Steve Buscemi hasonmás neve Barcsai Zsolt, a feltételezésekkel ellentétben úgy néz ki, nem lett öngyilkos. Szabadulása után 5 évvel viszont meggyilkolta az anyja élettársát (valószínűleg nem szánt szándékkal, mivel az mindig verte az édesanyját), ezért 10 évet kapott, de jó magaviseletéért ebből csak nyolcat ült le, 2003-ban szabadult, egyelőre ennyi az összes információ.
2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudjátok ti ezeket? Nem azért mert nem hiszem el csak, hogy mégis honnan. Valami ismerősötök révén vagy internet stb.
2013. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
79%
a Káin gyermekeit hol lehet megnézni? sehol nem találtam.
2013. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Szergej55 ***** válasza:
100%
A Steve Buscemi hasonmás neve Barcsai Zsolt, a kilencvenes években nem lett öngyilkos, viszont ismét börtönben volt emberölésért úgy 2003 körülig, ha jól emlékszem. Azóta őt nem találták meg, de szerintem él. Ez a részlet a Káin gyermekei trailer-szerű videójában volt, de az azóta sajnos lekerült, ott derült ki ez a hír is. Az anyja élettársát ölte meg, mert az folyamatosan verte az asszonyt.
2013. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Szergej55 ***** válasza:
100%
Bazzeg, ez tudás. Beírom hónapokkal később ugyanazt! :D Sajnálom, elfelejtettem, hogy már jártam itt! :D
2013. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
100%
A Káin gyermekei c. film fent van ncore-on. Ebből kiderül, hogy hogy él 30 év távlatában Zsolt, Pál és József. A többiekről nem esik szó. Terjedt egy olyan legenda is hogy az egyik szereplő a Bebukottakban Portik volt, de én azt olvastam, hogy ez nem igaz.
2016. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!