Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki megtudja nekem mondani,...

Valaki megtudja nekem mondani, hogy idén mikor fog megjelenni a Poirot utolsó évadja?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 18:19
 1/3 Szmeagol72 válasza:

DVD-re gondolsz?

Nézd meg, hogy ki forgalmazza a korábbiakat, és tedd fel nekik a kérdést.

Gyanítom, hogy [link]

lesz a megfelelő fórum

2013. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra is, de főként magára a sorozatok megjelenésére, mivelhogy mindenhol azt írják, hogy "2013"-ban, de konkrét dátumot nem adtak meg sehol. Ám azt tudom, hogy a Twitteren David Suchet (aki Poirot játsza) azt írta, hogy a Függönyt már 2012-ben megcsinálták, szóval az a film kész van, csak még nem adták ki, az Elefántokat már januárjában leforgatták, a Nagy Négyest most fogják befejezni, a Herkules munkáit márciusban, azaz hamarosan elkezdik, a Gloriett a hullánakot pedig májusban kezdik el. Úgyhogy azt gyanítom, hogy valamikor ősz környékén jelenhet meg, mivelhogy addig meg kell érkeznie hozzánk, át kell szinkronizálni, ki kell adni, stb...
2013. márc. 2. 09:49
 3/3 A kérdező kommentje:

De annak ellenére, aki többet tud erről, az nyugodtan írja

le ide!

2013. márc. 2. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!