Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a nézettsége az Éjjel-Nappal Budapestnek?

Figyelt kérdés
Én csak pár részt láttam,annyira nem tetszett, és az elején hallottam, h nem nagyon nézik, de itt GYIK-en minden 3. tv-s kérdés erről van, meg sok osztálytársam nézi...

2013. ápr. 12. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

1 részt nem láttam,de úgy látom megy az embereknél :


[link]


itt vannak adatok.

2013. ápr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Magas, majdnem érinti a Barátok köztöt ami folyamatosan az egyik legnézettebb tévéműsor évek óta.


[link]

2013. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A BK jó is :)) Köszi :D
2013. ápr. 12. 15:06
 4/9 anonim válasza:
Szerintem 1.000.000-an nézik
2013. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy mennyi a nézettség, viszont hogy fősműsoridőben van és múltkor csokólózott mert együtt fürödtek két csaj abban a műsorban nem tudom hogy már melyik részben volt és 12-es karikával vannak. Meg mindennap részegek és ezt már lehet nézni 12 évesen.? Én 20 vagyok de én nem nézek ilyeneket. És mondják az emberek hogy egyre jobban hü@ül be a világ. Hát ezektől.
2013. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nézik sajnos,mint azt a hulladék BK-t :D
2013. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az durva, hogy a barátok közt megelőzi a híradót. Bár lassan úgyis mindegy lesz mit nézel a tv-ben.
2013. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos többen nézik, mint kéne...
2013. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdetben leszarták az emberek,az volt a jó.Nem gondoltam volna h a Híradónál is többen nézik,de az értelmes műsoroknál többen az 100%.Már megszokhattuk ebben az országban.
2013. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!