Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Simpson család 6. (ha jól...

Lala11234 kérdése:

A Simpson család 6. (ha jól emlékszem, akkor a 6. ) évadának elején Lisa magyar hangja miért olyan rekedtes?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kicsit másabb a hangja, mint egyébként. Az a hang is Bogdányi Titanilláé, csak valamiért elváltoztatta pár rész erejéig? :) Mert én azt gondoltam, hogy annál a pár résznél más szinkronizálta, viszont amikor Lisa osztályába érkezik egy okos lány, aki osztályt ugorva került a 2. osztályba, azt a lányt hallhatóan Lisa eredeti magyar hangja szinkronizálta. Valaki tudna segíteni? :D

2013. ápr. 16. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár epizódra Vadász Bea volt a hangja, nem igazán értem, miért cserélték... valahol mintha azt olvastam volna, hogy az eredeti hang nem volt elérhető egy ideig, de a másik szereplőnek akkor hogy lehetett a hangja?


Sajna ilyen a Simpson szinkron. Az újabb részekben a szereplőknek néha epizódon belül is változik a hangjuk.

2013. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!