Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vége van a Katekyo Hitman...

Vége van a Katekyo Hitman Reborn-nak?

Figyelt kérdés
Én letöltöttem és megnéztem 174 részt,amit csak találtam,viszont a 174-részben nincs is vége...akkor most mi folyik itt?

2013. ápr. 27. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
van még vagy 7 része. 181 részes ha jól tudom.
2013. ápr. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az anime nem teljesen lett befejezve (lehet hülyeséget mondok) de a mangának nem rég lett vége.
2013. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van anime abba lett hagyva és úgy volt hogy vmi Generation X lesz az új anime neve...

De az már jó régvolt szerintem nem fogják folytatni...

Ráadásul a "szemét" mangaka olyan gyorsan lezárta a mangát mint annak a rendje... Húú de powa tsuna-kun lett és nyert... szerintem még elhúzhatta volna 1 kicsit total bleach feelingje lett hogy én vagyok a fő kari még ha az ellenség 300x erősebb mint én akko is én nyerek

2013. ápr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 HunDragon válasza:
204 részes, csak simán várni kell a következő rész megjelenéséig mert a feliratok készítése és idözítése nem a leggyorsabb dolog.
2014. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!