Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Alkonyat Újhold című...

Az Alkonyat Újhold című részben Jake mond valamit Bellának a konyhájukban amikor megakarja csokolni és mielőtt félbeszakitaná őket a telefon. Mit mond?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Arra gondolsz amit suttogva mond nem magyarul? Csak következtetni lehet, talán azt mondja "szeretlek".
2013. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már tudom mit mond. Azt mondja hogy "Que Quowle" ami valami olyat jelent hogy "maradj velem örökre".
2013. szept. 24. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

mégis milyen nyelven van ez!!?? he!?? nem is ezt mondja!! hanem azt hogy

Bella: (amikor a Jake odahajol hozzá és meg akarja csókolni) Jake nem kell ezt tenned!

Jake: de igen kell!! (majd hajol hajol hajol és megszólal a telefon!) MOST NÉZTEM MEG CSAK TUDOM :D

2013. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=WUD0cp2EZo4


0:37 akkor mondja azt hogy "Que quowle" aztán hajol le hogy megcsókolja és csörren meg a telefon.


Amúgy az hogy "Que quowle" quileute indián nyelven van.

2013. nov. 14. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
csak azt épp nem szikronizálták le! ;)))
2013. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pontosan
2013. nov. 29. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!